TYT matematik ve Türkçe için soru bankası önerisi

lumei

Picopat
Daha fazla  
Meslek
<b> Cyber sec engineer</b>
12 sınıfa geçtim. Matematikle aram çok iyi. Soru bankası almak istiyorum ama karar veremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ayrıca Türkçe paragraf kitabı da yazarsanız iyi olur.

Matematikle aram iyi derken ne kadar iyi? 😁

Mesela 11'de hangi yayınları çözdünüz rahatça?

Paragrafta Limit en zorlarından ama en güzellerinden. Tavsiye ederim.

12 sınıfa geçtim. Matematikle aram çok iyi. Soru bankası almak istiyorum ama karar veremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Paragraf için hız ve renk. TYT matematik için ise 3D yayınları.

Matematik için kesinlikle ama kesinlikle 345 öneririm seviyenizden bağımsız en kolaydan en zora kadar giden çok kaliteli bir yayın.

Paragraf için hız ve renk. TYT matematik için ise 3D yayınları.
İlk kitabıysa 3D zorlayabilir.

Matematikle aram iyi derken ne kadar iyi? 😁

Mesela 11'de hangi yayınları çözdünüz rahatça?

Paragrafta limit en zorlarından ama en güzellerinden. Tavsiye ederim.

Hocam yayın çözmedim ama konuları çok iyi anlarım (tabii arada çözüyordum) sınavlardan genelde 90 civarı alırım.

Matematiğim iyi demiş ayrıca derece yapmak isteyen, 12.sınıfta 3D yayınlarını çözebilecek durumda olmalı.

Hocam peki soruların çözülmüş halleri var mı video'lu halde anlamadığım yerde illa hocaya sormak istemem.

Hocam peki soruların çözülmüş halleri var mı video'lu halde anlamadığım yerde illa hocaya sormak istemem.

Hocam yayın çözmedim ama konuları çok iyi anlarım (tabii arada çözüyordum) sınavlardan genelde 90 civarı alırım.
Hocam onlar maalesef referans alabileceğimiz şeyler değil. Benim lisedeki sınavlarımın en yükseği 45'ti fakat 3-4-5, Bilgi Sarmal kesmemişti 3D ile başlamıştım.

Siz Bilgi Sarmal alıp bakın ne kadar kolay gelecek. Ona göre 2. kaynağı seçersiniz. 3-4-5 sınava çok yakın sorduğundan ileride çözmenizi tavsiye ederim.

345 25 li paragraf denemesi.
Kurgulu Paragraf soru bankası.

Geri
Yukarı