Eis TYT matematik soru bankası nasıldır?

ekinfb44

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bugün itibarıyla okulun sene başında aldırdığı eis TYT matematik soru bankasına başladım. Sizce bir şey kazandırabilecek bir kitap mıdır yoksa başka bir kitap mı almalıyım? 7-8 net civarındayım. Sayısalcıyım ve 12.sınıfa geçiyorum.

Arkadaşlar merhaba, bugün itibarıyla okulun sene başında aldırdığı eis TYT matematik soru bankasına başladım. Sizce bir şey kazandırabilecek bir kitap mıdır yoksa başka bir kitap mı almalıyım? 7-8 net civarındayım. Sayısalcıyım ve 12.sınıfa geçiyorum.
11. Sınıfa geçiyorum. Bu sene matematikde eis in ders anlatım föyleriyle beraber dersi işledik. Ayrıca eis in TYT Türkçe soru bankasını da şuanda kullanıyorum. Temelden zora doğru giden soru tarzları var her iki kitap içinde. Soru kalitelerini sevdiğim yayınlardan biri. Ayrıca TYT matematik kaynağı olarak bilgi sarmal ın TYT Matematik Soru Bankasını da öneririm.

11. sınıfa geçiyorum. Bu sene matematikde eis in ders anlatım föyleriyle beraber dersi işledik. Ayrıca eis in TYT Türkçe soru bankasını da şu anda kullanıyorum. Temelden zora doğru giden soru tarzları var her iki kitap içinde. Soru kalitelerini sevdiğim yayınlardan biri. Ayrıca TYT matematik kaynağı olarak bilgi sarmal ın TYT matematik soru bankasını da öneririm.

Bilgi sarmalın zorluk düzeyi nasıl ?

Yeni konular

Geri
Yukarı