TYT netleri artmıyor

Hocam dediğim gibi bu sene hızlı bir şekilde kolay konulara çalışın olursa olur olmazsa bence bir kez daha denemeyip bir işe yönelmek daha mantıklı olacaktır 2 senede TYT hala 20 ise yapacak bir şey yok.

Hocam zaten şu an işim var. Sadece çalıştığım şirket benden ön lisans diploması bekliyor. Ağ güvenliği teknikeriyim bir şirkette.

@SpinG

Hocam mezun senemdeyim. 2 yıllıkta olsa gitmek istiyorum. Hem hedefim 45 net kalan sürede yapılabilir gibi rakip mi elemeye çalışıyorsunuz?
Sen mi bana rakip olacaksın ? 20 netle mi ? Kalbini kırmayayım diyorum öneride bulunuyorum daha iyi bir şeyler yapman için düşünüyorum senin bana verdiğin tepkiye bak. Git çalış bakalım 6 aylık çalışmayla daha iyisini de yapamazsın.

@kmlsat hocam kusura bakmayın bir anlık şeyle yazdım. Bu yıl mezuna kalmak gibi bir şansım yok.

Kazanıp gitmek istiyorum.

Elinizden geldiğince konu eksiklerini kapatın konu eksiğiniz varken test özmek hiçbir işe yaramayacaktır. Konu eksiklerinin de tamamını kapatamazsınız bu kadar zamanda en çok çıkan ve basit konuları ele alın.

Yapabileceğiniz başka da bir şey yok.

Elinizden geldiğince konu eksiklerini kapatın konu eksiğiniz varken test özmek hiçbir işe yaramayacaktır. Konu eksiklerinin de tamamını kapatamazsınız bu kadar zamanda en çok çıkan ve basit konuları ele alın.

Yapabileceğiniz başka da bir şey yok.

Hocam şu an çalışmalarımı verimli bir şekilde 10 saate kadar çıkartacağım evet dehb hastalığım var. Ama hayatımın geriye kalanını diplomasız birisi olarak geçirmek istemiyorum.

Bu konuya bakmanızı tavsiye ederim Dehb'li bir arkadaş yazmış.

@kmlsat

Son düzenleme:
Hocam şu an çalışmalarımı verimli bir şekilde 10 saate kadar çıkartacağım evet dehb hastalığım var. Ama hayatımın geriye kalanını diplomasız birisi olarak geçirmek istemiyorum.

Bu konuya bakmanızı tavsiye ederim Dehb'li bir arkadaş yazmış.

@kmlsat
Yine de çabalamanız gerek. İlaç kullanıyor musunuz ?

Hocam sürekli böyle konu açıyorsunuz ciddi misiniz acaba.

Dehb olduğunuzu da hatırlıyıyorum ancak buraya konu açmak yerine hekime danışıp garanti konulara çalışmanız daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı