TYT netleri çok dalgalı

spinozapsinoza

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Diyarbakır
Arkadaşlar, merhaba. TYT'de netlerim aşırı dalgalı geliyor; 3-4 deneme 80 üstü yaparken birden 70 netlere düşüyorum. Netlerimin bu kadar dalgalı olması beni rahatsız ediyor. Bu normal bir şey mi? Örneğin perşembe günü okulda 82,5 yaparken bugün dershanede 70 civarlarında yaptım.
Not: Daha feni bitirmedim ve geometride 2-3 soru dışında işaretlemiyorum.

Arkadaşlar, merhaba. TYT'de netlerim aşırı dalgalı geliyor; 3-4 deneme 80 üstü yaparken birden 70 netlere düşüyorum. Netlerimin bu kadar dalgalı olması beni rahatsız ediyor. Bu normal bir şey mi? Örneğin perşembe günü okulda 82,5 yaparken bugün dershanede 70 civarlarında yaptım.
Not: Daha feni bitirmedim ve geometride 2-3 soru dışında işaretlemiyorum.
Milletin netlerini görebiliyorsan onları baz al, denemenin zorluğuna göre değişir. Bir deneme 100 yapıp başka denemede 60 yapabilirsin, netleri senin civarlarında olan kişilerin netlerine bakarak yorum yapabilirsin.

Bende Türkçede anlasam ve hızlı çözsem 100 net üstü gelir her sınavda yapacak bir şey yok. Türkçede 45 dk yaparlarken 1 saatte bitirip 8 yanlış yapıyorum. Zorsa 80 civarı kolaysa 100 ortaysa 90 civarı bir şey geliyor benim. O Türkçe olmasa.
Türkçe ile bir sorunum yok, şükürler olsun. 40 net çıkarmışlığım da var ama bu kadar dengesiz ilerlemem beni korkutuyor.

Geri
Yukarı