TYT Sosyal denemesi 3 net geldi

Hocam fenden 5 matematikten 5 yapsam nasıl olur? Sonuçta ikisinde de banko sorular zaten var.

@338466
Yapılması hele ki şu kadar zamanınız varken sizi çok zorlamayacak gerçekçi hedefler olur ve bu sayede türkçe de hata payınız da artmış olur. Türkçe hiçbir zaman banko olamaz çünkü. Ama matematik ve fen de bu tarz sorular hep olacak.

Reis bende senin gibiyim, artık sürekli konu açmıyorum. TYT Türkçe 25+ net oldu, sosyal 9 net, AYT edebiyat 9 net ile başlıyorum. TYT mat da 5 net oldu sanırım. Konu açmak ve forumda takılmak yerine derse verdim kendimi daha hızlı ilerliyorum.

Reis bende senin gibiyim, artık sürekli konu açmıyorum. TYT Türkçe 25+ net oldu, sosyal 9 net, AYT edebiyat 9 net ile başlıyorum. TYT mat da 5 net oldu sanırım. Konu açmak ve forumda takılmak yerine derse verdim kendimi daha hızlı ilerliyorum.

Hocam peki kaç ayda bu seviyeye geldiniz? Bende 3 ayda 50 net yapmak istiyorum.

@tarikrustw

Son düzenleme:
Hedefiniz nedir 2 yıllık bir üniversite mi düşünüyorsunuz?

2 yıllık elektronik teknolojisi istiyorum. Ama matematikte temelim yok ve nereden başlayacağım. Paragrafı bir şekilde halledebilirim ama matematik aşırı sıkıntı benim için nasıl 10 net çıkartacağım bilmiyorum.

@kamoil2006

Okuduğunu anlayan en az 10 net yapar sosyalden bence paragrafın da zayıf olabilir.

Evet hocam paragrafım zaten zayıf.

Geri
Yukarı