TYT Sosyal branş denemesi önerisi

burwak58

Hectopat
Daha fazla  
TYT Sosyal'i çıkmış konuları seçerek bitirdim ve branş denemesi ile pekiştirmek istiyorum. Ama bildiğim kadarıyla branş denemesinde her konudan soru oluyor. Bende konu seçtiğim için branş denemesini nasıl çözeceğim bilmiyorum. Bu dediğim kritere göre branş denemesi önerir misiniz?

TYT Sosyal'i çıkmış konuları seçerek bitirdim ve branş denemesi ile pekiştirmek istiyorum. Ama bildiğim kadarıyla branş denemesinde her konudan soru oluyor. Bende konu seçtiğim için branş denemesini nasıl çözeceğim bilmiyorum. Bu dediğim kritere göre branş denemesi önerir misiniz?

Bilgi Sarmal.

Şu an Bilgi Sarmal'ın sosyal bilimler branşını çözdüm ve üzerine senin sorunu gördüm tabii ki Bilgi Sarmal öneriyorum. Özellikle coğrafya ve tarihi çok güzel.

Peki konu dağılımı nasıl?

Yani dediğim gibi tarihi bitirdim ama 4 5 tane her sene çıkan konuları biliyorum sadece.

Vallahi kardeşim normal açıp çözüyorum 40'lı deneme ben 17 deyim konu dağılımı hoş geliyor bana bir absürtlük yok Bilgi Sarmal kalitesi tamamen hani al öneririm hızlıca bitir kalmış 60 gün neyse ben AYT mat çalışayım sınavda 20 yapmam lazım (bkz. 6-7 net yapıyorum)

Apotemi çok iyidir hatta en iyisidir -soru bankasını da öneririm- kazanım anlamında eksiksize yakındır.

Geri
Yukarı