TYT Sosyal ve fen için garanti konular nedir?

Hocam 1 güne tek konu yerine 2 konu yapsak?
Hocam bazı konular sindirilmesi gereken konular, çalışılması zaman alan konular. Eğer siz yetiştirebileceğinizi düşünüyorsanız elbette günde 2 tane çalışabilirsiniz. Biz optimum çalışılabilecek seviyede ayarlamaya çalıştık.

Hocam listede Türkçe yoktu sanki

Noktalama işaretleri ve yazım kurallarını ekledik sadece iki pazar gününe. Ayrıca her gün paragraf çözümü var. Bütün Türkçe konularına zaman ayırmak stratejik değil kalan zamanda, yine sizin vaktiniz artarsa kalan konuları da dahil edebilirsiniz.

Noktalama işaretleri ve yazım kurallarını ekledik sadece iki pazar gününe. Ayrıca her gün paragraf çözümü var. Bütün Türkçe konularına zaman ayırmak stratejik değil kalan zamanda, yine sizin vaktiniz artarsa kalan konuları da dahil edebilirsiniz.
hocam dil bilgisi var ya ondan dedim

Doğru diyorsunuz ama anlaşılması biraz daha zaman alacak bir konu olduğu için yer vermedim programda.
teşekkür ederim hocam soracağım soru olursa burdan yazarım size iyi akşamlar dilerim

@drwebmaster hocam kampı uyguluyorum, Türkçe yi erkenden bitirdiğim için onun yerine deneme çözüyorum branş.
benim matematiğim kötü ben bu programı yapmadan önce ilk adım matematik kampını kullanıyordum.
hangisini yapmam benim için iyi olur?
problemler zaten şu anda seviyem yetmez gibi bilmiyorum

Son düzenleme:
teşekkür ederim hocam soracağım soru olursa burdan yazarım size iyi akşamlar dilerim

@drwebmaster hocam kampı uyguluyorum, Türkçe yi erkenden bitirdiğim için onun yerine deneme çözüyorum branş.
benim matematiğim kötü ben bu programı yapmadan önce ilk adım matematik kampını kullanıyordum.
hangisini yapmam benim için iyi olur?
problemler zaten şu anda seviyem yetmez gibi bilmiyorum
Türkçe denemesi çok iyi olur, bilemediğiniz her soruyu irdeleyin . Paragraf konusunda sıkıntınız varsa program içerisinde tavsiye ettiğimiz kanaldaki kısa kampı mutlaka izleyin.

İlk adım matematik kampını hızlıca bitirin hocam, temeliniz yoksa o size temel katar, sonrasında buradaki programı revize edersiniz.

Türkçe denemesi çok iyi olur, bilemediğiniz her soruyu irdeleyin. Paragraf konusunda sıkıntınız varsa program içerisinde tavsiye ettiğimiz kanaldaki kısa kampı mutlaka izleyin.

İlk adım matematik kampını hızlıca bitirin hocam, temeliniz yoksa o size temel katar, sonrasında buradaki programı revize edersiniz.

Çok teşekkür ederim.

Türkçe denemesi çok iyi olur, bilemediğiniz her soruyu irdeleyin. Paragraf konusunda sıkıntınız varsa program içerisinde tavsiye ettiğimiz kanaldaki kısa kampı mutlaka izleyin.

Hocam atacağım programı atsam görebilir misiniz nereden atabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı