TYT tekrar video önerisi

Shukurani

Decapat
Yusuf mert aslan ve lise5 kanallarını izliyorum.
Lise5'ten not çıkarıyorum.
Matematik için tekrar öneriniz var mı? İlk 12 konuyu ve problemler için.

Yusuf mert aslan ve lise5 kanallarını izliyorum.
Lise5'ten not çıkarıyorum.
Matematik için tekrar öneriniz var mı? İlk 12 konuyu ve problemler için.
Lise 5 izlenirmi allah aşkına. Adamın bir şey bildiği yok habire "şeey evet bu şeyy" biliyomuş gibi kamera karşısında konuşuyo.

Harbi mi bakayim ona shsj peki diğer derslerin notlarını tarih felsefe din fen derslerinin notlarını sınava 6 gün kala çıkarmak saçma mı olur?

Genelde hepsi yorum sorusu. Not çıkarmak pek işe yaramaz bence. Oturup özeti izlesek yeter. Veya geçen senelerin çıkmış konularına bakın, zaten her sene çıkan sorular belli oluyor. Belli konu anlatımlarını izlesek yeter.

Genelde hepsi yorum sorusu. Not çıkarmak pek işe yaramaz bence. Oturup özeti izlesek yeter. Veya geçen senelerin çıkmış konularına bakın, zaten her sene çıkan sorular belli oluyor. Belli konu anlatımlarını izlesek yeter.

Mesela: 2023 TYT Tarih Konuları ve Soru Dağılımı - ÜniRehberi.

"İlk ve Orta Çağ'larda Türk dünyası" çıkmış bu sene yine çıkacaktır.

Mesela: 2023 TYT Tarih Konuları ve Soru Dağılımı - ÜniRehberi.

"İlk ve Orta Çağ'larda Türk dünyası" çıkmış bu sene yine çıkacaktır.
Evet 5 sorudan 3 4 ü yorum oluyo tarihte sağol çıkmış soruları da bir bakıcağım

Din ve felsefede yoruma dayalı geliyor ama bilmediğim kavramlar var onları notlarını çıkarıp fende de belirli konuları notlarını çıkarıcam

Evet 5 sorudan 3 4'ü yorum oluyor tarihte sağ ol çıkmış soruları da bir bakacağım

Din ve felsefede yoruma dayalı geliyor ama bilmediğim kavramlar var onları notlarını çıkarıp fende de belirli konuları notlarını çıkaracağım

Fende de Fizik işleme dayalı olmuyor. Sanki işlem istiyormuş gibi ama genelde o da akıldan yapılacak gibi oluyor. Sadece kavramlarını ve mantıklarına bak.

Yeni konular

Geri
Yukarı