TYT ve AYT için "Benim Hocam" kaynakları nasıldır?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Merhaba, Matematik hariç TYT ve AYT sözel kaynaklarımın tamamını Benim Hocam'dan almayı düşünüyorum. Videolarını da keza izleyip bitireceğim. Sizce kaynakları iyi midir? Matematikte henüz temeli yeni yeni atılan biri için hangi kaynakları önerirsiniz? Veyahut Benim Hocam yerine başka hangi kaynakları önerirsiniz?

Bence konu anlatımlarını almana gerek yok. Notlarını çıkarırsın soru bankasındaki testlerini çözmeden önce şöyle bir göz gezdirirsin. Zaten konusunu anlatıyor gidip de konu anlatımlısını almak saçma olur. Ama soru bankasını al bence. Ben aldım kimyasını gayet iyi

Bence konu anlatımlarını almana gerek yok. Notlarını çıkarırsın soru bankasındaki testlerini çözmeden önce şöyle bir göz gezdirirsin. Zaten konusunu anlatıyor gidip de konu anlatımlısını almak saçma olur. Ama soru bankasını al bence. Ben aldım kimyasını gayet iyi
Konu anlatımlı kitap almayacağım, sadece soru bankası alacağım. Teşekkürler.

Pratik kazanmak ve konuyu daha iyi pekiştirmek için uygun kitaplar. Fakat net hedefleriniz ileri seviyedeyse bu kitaplar tek başına yetmeyecektir. Sonuçta yapabildiğimiz değil, yapamadığımız sorular bizi geliştiriyor. Bunu da göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır. İyi çalışmalar.

Merhaba, Matematik hariç TYT ve AYT sözel kaynaklarımın tamamını Benim Hocam'dan almayı düşünüyorum. Videolarını da keza izleyip bitireceğim. Sizce kaynakları iyi midir? Matematikte henüz temeli yeni yeni atılan biri için hangi kaynakları önerirsiniz? Veyahut Benim Hocam yerine başka hangi kaynakları önerirsiniz?

Başlangıç seviyesi olarak Doktrin Yayınları Sıfırdan Sonsuza kitabını alabilirsiniz. Sizi çok fazla zorlamayacaktır başlangıç için.

O kitabı bitirdikten sonra orta seviye olarak 345 yayınlarını çözebilirsiniz.

Son olarak zor bir yayın çözmek isterseniz de Orijinal Yayınları veya Acil Yayınları'nın matematik soru bankasını çözebilirsiniz. Bu iki kitap zorlayacaktır içeriğindeki sorularla fakat aynı zamanda fazlasıyla geliştirecektir.

Geri
Yukarı