TYT ve AYT matematik için kaynak ve kanal önerisi

269179

Hectopat
Arkadaşlar şu anda TYT matematikte 4-5 net yapıyorum bazen, artık hafta sonları TYT matematiğe çalışıp hafta içi de sayısal derslere çalışmayı düşünüyorum TYT-AYT matematik için kaynak ve ders kanalı önerebilir misiniz?

TYT'de Eyüp B'yi biraz izledim temelim çok kötü değil o yüzden anlayabiliyorum, Mert hoca ile Eyüp B arasında kaldım.

Arkadaşlar şu anda TYT matematikte 4-5 net yapıyorum bazen, artık hafta sonları TYT matematiğe çalışıp hafta içi de sayısal derslere çalışmayı düşünüyorum TYT-AYT matematik için kaynak ve ders kanalı önerebilir misiniz?

TYT'de Eyüp B'yi biraz izledim temelim çok kötü değil o yüzden anlayabiliyorum, Mert hoca ile Eyüp B arasında kaldım.
Eyüp hoca bana göre çok düzensiz geliyor sen düzensizliği takmıyorsan ondan izle. Mert hoca da ise soruları ezberleyip çözmesi bakış açısı yaratmıyor benim için. Eyüp hoca Mert hocaya göre daha istisna ve zor (ösym ayarındaki zorluk) soruları çözüyor.

Temeliniz çok kötü değilse 5 net neden yapıyorsunuz hocam?
Temeliniz kötü olarak varsayıyorum, antrenmanlarla matematik öneririm. Sonra orta seviye olarak ÜçDörtBeş ve 3D öneririm. En son zor kaynak olarak da apotemi /acil/orijinal'e geçiş yaparsınız.

Temeliniz çok kötü değilse 5 net neden yapıyorsunuz hocam?
Temeliniz kötü olarak varsayıyorum, antrenmanlarla matematik öneririm. Sonra orta seviye olarak ÜçDörtBeş ve 3D öneririm. En son zor kaynak olarak da apotemi /acil/orijinal'e geçiş yaparsınız.
Hocam şu antrenmanlarla matematik gibi kaynaklar bence alınmamalı. O kaynaklar lise temeli olmayan için değil direkt ilkokul temeli olmayıp 1+2'yi hesaplayamayanlar için temelin gerçekten yoksa ve yavaş öğreniyorsan,matematikten hiç anlamıyorsan alınmalı. 4-5 net yapmayı azıcık da olsa matematiği anlıyor varsayıyorum.

Geri
Yukarı