TYT ve AYT'ye nasıl çalışmalıyım?

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi akşamlar benim temelim zayıf derslerimde genelde eksiklerim var şu an 11. sınıfım ve sınava 560 küsur gün kaldı bu da 18 aya tekabül ediyor. Ben sayısal yapmak elektrik elektronik mühendisliği kazanmak istiyorum 350 puan civarları yapmak istiyorum YKS puanımı acaba TYT konularını kaç ayda hallederim ve sonra AYT konularını sayısal olacak kaç ayda bitirebilirim bana yol çizer misiniz?

TYT sıkı çalışırsan( ben işte bunu yapamıyorum yazın 2 ayda halledersin) yazılıya önem ver veremezsen bile 1 hafta önce çalışmaya başla ortalama 90 yapabilsen oradan 54 puan alırsın TYT'den 400 alsan oda sana ek 160 puan verir geriye 350-214 = 136 puan kalır onu da %60 etkiliyor onun için 300 alsan oradan temiz çıkarsın.

TYT sıkı çalışırsan( ben işte bunu yapamıyorum yazın 2 ayda halledersin) yazılıya önem ver veremezsen bile 1 hafta önce çalışmaya başla ortalama 90 yapabilsen oradan 54 puan alırsın TYT'den 400 alsan oda sana ek 160 puan verir geriye 350-214 = 136 puan kalır onu da %60 etkiliyor onun için 300 alsan oradan temiz çıkarsın.

Teşekkürler de sen neden yapamıyorsun?

Merhaba iyi akşamlar. Öncelikle şu an 11. sınıfsın. Sana tavsiyem bu sene 11. sınıf konularını hazır okulda görüyorken iyi öğrenip sıkı tutman. Onun dışında bir de belki TYT olarak temel bir kaynaktan TYT Matematik çalışmaya başlayabilirsin. Yaz tatilinde de diğer TYT derslerini götürürsün ve 12. sınıfa iyi bir giriş yaparsın.

Merhaba iyi akşamlar. Öncelikle şu an 11. sınıfsın. Sana tavsiyem bu sene 11. sınıf konularını hazır okulda görüyorken iyi öğrenip sıkı tutman. Onun dışında bir de belki TYT olarak temel bir kaynaktan TYT matematik çalışmaya başlayabilirsin. Yaz tatilinde de diğer TYT derslerini götürürsün ve 12. sınıfa iyi bir giriş yaparsın.

Sizce halledebilir miyim 18 ayda TYT ve AYT'yi?

Yeni konular

Geri
Yukarı