TYT'de 330 puan nasıl yapılır?

Fen çalış Matematik neti arttırmaktan çok daha kolay olur senin için. Sonuçta tüm sorular aynı puanı veriyor en garanti en kolayına yönelmek daha mantıklı. Matematikde de ilk 15 neti çalışırsanız 2 ay içinde yapabilirsiniz 15 soru çok kolay sorulardan oluşuyor sınavda.

Merhaba, geçen seneki netlerimi aşağıya ekledim. YKS 2023'te İstanbul Gelişim MYO Lojistik bölümünü tutturmak istiyorum, geçen sene puanım tutuyordu fakat ana hedefim AYT Sözel'den olduğu için mezuna kalmıştım. Puanlar her sene arttığı için illa bu senede artış olacaktır. 330-350 puan almak için ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1733360

[Meslek Lisesi bonusum bilişimden geçerli olduğu için ek puan Lojistik de geçerli değil.]

Çok çalışmalısın.

Çoğu kişi çok çalışmalısın diye yazmış fakat çok çalışmak değil verimli çalışmak önemlidir , sana bu kitabı ve kampı öneriyorum kesinlikle kitabı ve kampı verimli bir şekilde bitir ardından TYT matematiğine başla, 2 senelik gireceğin bölümden çok bir şey bekleme 700K sıralama ile alan bölümden açıkçası hayır gelmez o yüzden bana kalırsa o bölümden vazgeç netlerini arttırmaya bak.

Bunlar bittikten sonra bu kitaba başlayabilirsin.

Animasyon ile ilgili bölüm istiyordunuz en son hocam, o ne oldu?
Bu yıl İstanbul Gelişim MYO'na Lojistik girip ilk yarıyılda Animasyon için ÇAP başvurusu yapmayı düşünüyorum.

ÇAP genelde zor deniyor fakat halledebileceğime inanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı