TYT'ye 2 ay kala Türkçeden 25 Sosyal bilimlerden 15 net yapılır mı?

2 gün önce TYT denemesine girdim puanım 127K Türkçe 5 doğru 7 yanlış soruların gerisini zaman yetmediğinden dolayı boş bıraktım. Sosyal Bilimlerden de Tarih 3 doğru 2 yanlış Coğrafya 2 doğru 3 yanlış Felsefe 2 doğru 3 yanlış Din Kültürünü zaman yetmediğinden dolayı boş bıraktım yine bu durumda Sosyal Bilimler 7 doğru 8 yanlış sonuçlar bu şekilde.

3,25 Türkçe neti ile sosyal de 5 net mi yaptınız?
Eğer dedikleriniz doğruysa bayağı zor hatta imkansız denebilir. Moral bozmayı sevmem ama genelde 15-20 Türkçe 5-10 sosyal herkes yapabiliyor. Çok çalışmalısınız.

Dediklerim doğru bir dahaki yıl yeniden mezuna kalıyorum anladığım kadarıyla doğru mu?

Hocam hani net bir şey diyemem fakat o Türkçe neti çok kötü. Sizin acilen bir Türkçe çalışmanız gerekiyor. Bundan önce ama sadece 1 tane TYT Türkçe denemesi çözün 50-60 DK verin kendinize. Ve tüm sorulara olabildiğince bakmaya çalışın. Sonucu buraya da paylaşsanız daha iyi olur.

Hocam hani net bir şey diyemem fakat o Türkçe neti çok kötü. Sizin acilen bir Türkçe çalışmanız gerekiyor. Bundan önce ama sadece 1 tane TYT Türkçe denemesi çözün 50-60 DK verin kendinize. Ve tüm sorulara olabildiğince bakmaya çalışın. Sonucu buraya da paylaşsanız daha iyi olur.
Olur hocam paylaşırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı