uBlock Origin reklam engellememeye başladı

Ali Pınar

Kilopat
Makaleler
1
Her şey Chrome'un "yanıt vermiyor" deyip beyaz ekranla kapanmasıyla başladı. Tarayıcıyı geri açtığımda girdiğim sitelerde reklam görmeye başladım. Emin olmak için YouTube'da denediğimde de reklamların engellenmediğini gördüm. Uzantıyı silip yeniden yüklemeyi ve tarayıcıyı yeniden başlatmayı denedim, hiçbiri işe yaramadı. Önceden özel ayar falan yapmamıştım, kurulan haliyle memnundum ve çalışıyordu. Uzantının etkin olduğundan da eminim. Bunu düzeltmek için ne yapabilirim, başka uzantılara geçmeliysem ise standart kullanıcı için hangisini önerirsiniz? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
ad.PNG

Hocam bunu öneririm. Mükemmel.

Her şey Chrome'un "yanıt vermiyor" deyip beyaz ekranla kapanmasıyla başladı. Tarayıcıyı geri açtığımda girdiğim sitelerde reklam görmeye başladım. Emin olmak için YouTube'da denediğimde de reklamların engellenmediğini gördüm. Uzantıyı silip yeniden yüklemeyi ve tarayıcıyı yeniden başlatmayı denedim, hiçbiri işe yaramadı. Önceden özel ayar falan yapmamıştım, kurulan haliyle memnundum ve çalışıyordu. Uzantının etkin olduğundan da eminim. Bunu düzeltmek için ne yapabilirim, başka uzantılara geçmeliysem ise standart kullanıcı için hangisini önerirsiniz? Yardımlarınızı bekliyorum.
Hocaam ayarlar kısmına gelip filtreleri güncelleyin.
Eki Görüntüle 880052

Ublock Origin daha iyi.

Olmazsa da Adguard Adblocker var, ondan geliyorum.

Hocam aslında basit bir çözüm varmış. Bilgisayarı yeniden başlattım sorunum düzeldi 😆 Yardımınız için teşekkürler.
Muhtemelen filtreleri yenilemek için tarayıcının kapanmasını (arkaplanda çalışmadan) bekliyordur.
Neyse hayırlı olsun memnun kalmadığınız yanı olursa Adguard’da güzeldir :D.

Eki Görüntüle 880052

Filtre listeleri de çöp.

Adguard,Adblocker Ultimate,Ublock Origin'den başka adblock önermiyorum.
@24099 hocam bilirsiniz belki?
Hocam ben bilmiyorum ama dediğim gibi Adblocker'ı öneririm.
Ne Google'da reklam var ne Yt'de reklam var. Müzik indirme sitelerinde de sapıkça reklamlar çıkıyordu onları dahi engelliyor.
Easylist'den başka iyi filtre listesi bile yok. 🤣

Son düzenleme:

Geri
Yukarı