uBlock Origin YouTube'da reklam engellemiyor

Reklam engellediğin uygulamanın sahibi Google, Chrome'un sahibi Google sence?
Alakası olduğunu düşünmüyorum. Ben de Chrome kullanıyorum, aynı şekilde tanıdığım 3-4 kişi de uBlock Origin'i Chrome üzerinde kullanıyor ve hiç de engelleyemediği reklam yok. Ha tabii Chrome'da daha da gelişmiş önlemler alınmıştır ama bilmiyorum, bence arkadaş bir şeyi yanlış yapıyor.

Şahsen ben de Chrome üzerinde uBlock Origin kullanıyorum, cillop gibi hiç engelleyemediğini de görmedim. AdBlock testinde de yüzde 100 sonuç veriyor.

1-filtre veritabanlarını güncel tutuyor musunuz?
2-temiz ayar çekiyor musunuz? Mesela ben kendi kullandığım ayarları atayım...

Eki Görüntüle 2049179

Eki Görüntüle 2049180

Bu ayarlarla AdBlock testi sonucum...

Eki Görüntüle 2049181

Dediğin ayarları Technopat üzerinden bir rehberde görmüştüm o ayarları yapıyorum hep ama şahsen yine işe yaramadı veri tabanlarım güncel geçen hafta güncellemiştim ama işe yaramıyor.

Reklam engellediğin uygulamanın sahibi Google, Chrome'un sahibi Google sence? En kısa sürece Chrome'u bırakmanı tavsiye ederim.

Bu sıkıntıları Chrome 118 sürümünden sonra yaşamaya başladım şu an Chrome 120 kullanıyorum bence önlemler aldı çünkü önceden hiç sıkıntı yaşamıyordum.

Dediğin ayarları Technopat üzerinden bir rehberde görmüştüm o ayarları yapıyorum hep ama şahsen yine işe yaramadı veri tabanlarım güncel geçen hafta güncellemiştim ama işe yaramıyor.

Bu sıkıntıları Chrome 118 sürümünden sonra yaşamaya başladım şu an Chrome 120 kullanıyorum bence önlemler aldı çünkü önceden hiç sıkıntı yaşamıyordum.

118 sürümünden sonra reklam engelleyici reklamı engellemiyordu sadece reklamı göstermiodu bir süre sonra atla çıkıodu ama şimdi hiç engellemiyor.

118 sürümünden sonra reklam engelleyici reklamı engellemiyordu sadece reklamı göstermiodu bir süre sonra atla çıkıodu ama şimdi hiç engellemiyor.
Hocam eklenti filtrelerine baktınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı