Ubisoft 30.yıl şerefine 7 bedava oyun

Ubisoft 1986 yılından itibaren birbirinden muhteşem oyunlarla güzel iş çıkarmıştı. 30 yılı şerefine 7 tane oyunu ücretsiz olarak dağıtıcaklar bu oyunların başında Prince of Persia: Sands of Time geliyor. Diğer 7 oyun hala gizliliğini saklıyor. Ubisoft un her ay vereceği oyunları Uplay üzerinden alabileceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben zamanında CREW'i almıştım ücresiz ama indirmemiştim. Şimdi tekrar indiremiyorum nasıl yapabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yoğunluktan sunucu çökmüş demek oluyor bu. Bekleyeceksiniz...

Nasıl indiremediğini de bir yazarsan belki yardımcı olabiliriz. Ayrıca şu an sunucular yoğunluktan cevap vermiyor olabilir.
Hocam Assasin's Creed III crack vardı. Dosya konumu seçtim olmadı. Bende sildim. Geri yüklemenin yolu var mı?

Far Cry 3: Blood Dragon ve Assassin's Creed 3 aldım. Ancak Assassin's de oyundan atıp AC3SP.exe çalıştırmayı durdurdu hatası veriyor. Diğerinde hiç başlatmıyor. Biraz araştırdım ancak bir çözüm bulamadım. Benimle aynı sorunu yaşayan var mı ?

Far Cry 3: Blood Dragon ve Assassin's Creed 3 aldım. Ancak Assassin's de oyundan atıp AC3SP.exe çalıştırmayı durdurdu hatası veriyor. Diğerinde hiç başlatmıyor. Biraz araştırdım ancak bir çözüm bulamadım. Benimle aynı sorunu yaşayan var mı ?

Yeğenimin bilgisayarına daha önceki aylardan Splinter Cell, The Crew ve Far Cry BD yükledim hepsini sorunsuz oynuyor. Şimdi de AC 3 yükletiyorum bittiği zaman bizzat kontrol edicem.

Yoğunluktan sunucu çökmüş demek oluyor bu. Bekleyeceksiniz...

Nasıl indiremediğini de bir yazarsan belki yardımcı olabiliriz. Ayrıca şu an sunucular yoğunluktan cevap vermiyor olabilir.
Kampanya kısmı gibi bir yer var her ay verilen ücretsiz oyunlar var orda crew de tik işareti var ama oyunlarımda gözükmüyor

AC3 gelince sunucular dayanmadı. Şimdi uplay'i bile açamıyorum. Hayır The Division oynamak istiyorum ona bile giremiyorum. Nereden çıktı bu AC3 işi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı