Ubisoft 30.yıl şerefine 7 bedava oyun

Ubisoft 1986 yılından itibaren birbirinden muhteşem oyunlarla güzel iş çıkarmıştı. 30 yılı şerefine 7 tane oyunu ücretsiz olarak dağıtıcaklar bu oyunların başında Prince of Persia: Sands of Time geliyor. Diğer 7 oyun hala gizliliğini saklıyor. Ubisoft un her ay vereceği oyunları Uplay üzerinden alabileceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyundan atma işlemi genel her halde bende aynı sorunu yaşadım. Şöyle; İlk başta objeler beyaz bir ışık gibi yanıp sönüyor. Sonra ileri tuşuna bastım ( w ) oyun siyah ekran verdi bir kaç saniye ve sonra kapandı. Hem bedeva, hem sorunlu, hemde kota yedi. :(

Oyundan atma işlemi genel her halde bende aynı sorunu yaşadım. Şöyle; İlk başta objeler beyaz bir ışık gibi yanıp sönüyor. Sonra ileri tuşuna bastım ( w ) oyun siyah ekran verdi bir kaç saniye ve sonra kapandı. Hem bedeva, hem sorunlu, hemde kota yedi. :(
İşin acı tarafı adamlar sorunu "Crack" dosyasıyla çözmüş. Ubisoft forumlarında karşılaştığımız sorunun aynısını yazmışlar. Forum yetkilileri destekle görüşün diyor. Forum ne işe yarıyor o zaman:)

İşin acı tarafı adamlar sorunu "Crack" dosyasıyla çözmüş. Ubisoft forumlarında karşılaştığımız sorunun aynısını yazmışlar. Forum yetkilileri destekle görüşün diyor. Forum ne işe yarıyor o zaman:)

Rezillik resmen. Crack dosyasını arayacağım, illaki bir yer paylaşmıştır. 17 GB oyun çöpe gitmesin.

Sildim... Sorun çözülürse, yükler oynarım. Yoksa zaten steam indirimlerinde seri olarak uygun fiyata almak daha mantıklı.

Rezillik resmen. Crack dosyasını arayacağım, illaki bir yer paylaşmıştır. 17 GB oyun çöpe gitmesin.

Sildim... Sorun çözülürse, yükler oynarım. Yoksa zaten steam indirimlerinde seri olarak uygun fiyata almak daha mantıklı.

Benim anladığım "EA Orijin" gibi sistemi oturtamamışlar. Sıkıntılar var. Oyuna orijinal olarak sahip olan oynayamıyor. İnternetten indirip "Crack" yapan adam güzelce oynuyor :)

Benim anladığım "EA Orijin" gibi sistemi oturtamamışlar. Sıkıntılar var. Oyuna orijinal olarak sahip olan oynayamıyor. İnternetten indirip "Crack" yapan adam güzelce oynuyor :)

Aynen illegal oynayanlar var. Bakalım bir çözüm yolu bulunursa oynarız. Ubisoft da hiç bir oyun almadım bu zamana kadar, bundan sonra da almam. Origin oyunlarında hiç sorun yaşamadım. Kaldı ki geriye her oyunun internette bir çözümü var ama bu oyunun yok, çünkü bir tek uplay üzerinde hata veriyor. Steam da bu hatayı yaşayan görmedim daha. Oyun içinde bug olduğundan bahsedenler var sadece. Her neyse 30. yıl oyunlarının en iyisi TheCrew ...

Ne yapılabilir ya? Hemen yapılsın. İnterneti daha yeni ödedim oyunu indirdim kotamın %80 doldu. Boşa gitmez inşallah İngilizce bilen arkadaşlar mesaj yazsın. Ubisoft'la o aynı mesajı buraya koysun. Biz de kopyalayıp gönderelim Ubisoft'a öyle olmuyor mu arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bir sıkıntı olmadı akşam oynadım Assassin's Creed III'ü.

Oyun my games kısmında sürekli durucakmı yoksa indirmezsek bu ücretsiz olayı bittiğinde kaybolucakmı. Şimdi indiremem zaten kota doldu.

Hiçbir sorun çıkmadı bende. İndirdi, sonra da oyuna girdi. Multi-Single ikisi de sorunsuz çalışıyor. Bence sorun yaşayanlar eksik dosya indirmiş olabilir, dosyaları tarama özelliği varsa onu yapmanızı tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı