Ubisoft account suspended

OkanDif

Hectopat
Merhaba dostlar hesabıma 2 yıldır girmiyordum Rainbow Six vardı. Sadece içinde bugün hesabıma giriş yapmayı denedim. Bu hatayı alıyorum neden durduk yere hesabım askıya alındı? nasıl açabilirim?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    18,2 KB · Görüntüleme: 225
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar hesabıma 2 yıldır girmiyordum Rainbow Six vardı. Sadece içinde bugün hesabıma giriş yapmayı denedim. Bu hatayı alıyorum neden durduk yere hesabım askıya alındı? Nasıl açabilirim?

Çok yanlış şifre veya email denemişsin sanırım destekle iletişime geç.

Sürekli hatali giris veya aktivasyon denemesinde bulunuldugu icin gecici olarak askiya alinmis. Giris yapmakta sorun yasiyorsaniz daha sonra deneyin veya sifre kurtarma baglantisiyla sifreyi sifirlayin demisler.

Oyunu etkinlestirmede sorun yasiyorsaniz destek ile iletisime gecmeniz tavsiye edilmis.

Sürekli hatali giris veya aktivasyon denemesinde bulunuldugu icin gecici olarak askiya alinmis. Giris yapmakta sorun yasiyorsaniz daha sonra deneyin veya sifre kurtarma baglantisiyla sifreyi sifirlayin demisler.

Oyunu etkinlestirmede sorun yasiyorsaniz destek ile iletisime gecmeniz tavsiye edilmis.

Şifremi değiştim ama sorun çözülmedi hala aynı hatayı alıyorum.
Çok yanlış şifre veya email denemişsin sanırım destekle iletişime geç.

Nasıl iletişime geçebilirim.

Merhaba dostlar, hesabıma 2 yıldır girmiyordum Rainbow Six vardı. Sadece içinde bugün hesabıma giriş yapmayı denedim. Bu hatayı alıyorum neden durduk yere hesabım askıya alındı? Nasıl açabilirim?

Düzeldi mi aynı sorunu yaşıyorum.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı