Ubisoft coin kazanmak

Grkn00

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba iyi akşamlar arkadaşlar. Ben iki oyunu da bitirmeme rağmen hiç coin ve XP kazanamadım ve bu yüzden hesabım 2 seviye olarak kaldı. Oyunlardaki ödüller oyun çıktıktan belli bir süre sonra mı aktif oluyor yoksa hesabımda mı bir sıkıntı var? Teşekkür ederim.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben AC Syndicate oyununu oynadım 5-6 ay önce. Malum çıkışının üzerinden 5 yıl geçmesine rağmen 150 coin kazandırmıştı oyun bana. Bazı mücadeleler süreli olabilir ama sabit, coin kazandıran görevler de olmalı diye biliyorum. Ödüller kısmını kontrol edebilir misin?

Bu olay tamamen zırva, ticketlarda olay çıkarmışlığım bile var bu konu hakkında. AC Odyssey'e başarımlar ve coin kazanma asla eklenmeyecek, bu oyun için Ubisoft connect'e getirmeyeceklerini belirttiler bana. Önceki oyunlarda ve sonraki oyunda olmasına rağmen nedense bu oyuna getirmiyorlar.

Ben AC Syndicate oyununu oynadım 5-6 ay önce. Malum çıkışının üzerinden 5 yıl geçmesine rağmen 150 coin kazandırmıştı oyun bana. Bazı mücadeleler süreli olabilir ama sabit, coin kazandıran görevler de olmalı diye biliyorum. Ödüller kısmını kontrol edebilir misin?
Ben de yaklaşık 3-5 ay önce Syndicate bitirdim onda da hiçbir puan gelmemişti. Ödüller geliyor ama oyun içinde de kullanabiliyorum. Çok saçma bir hata.
Bu olay tamamen zırva, ticketlarda olay çıkarmışlığım bile var bu konu hakkında. AC Odyssey'e başarımlar ve coin kazanma asla eklenmeyecek, bu oyun için Ubisoft connect'e getirmeyeceklerini belirttiler bana. Önceki oyunlarda ve sonraki oyunda olmasına rağmen nedense bu oyuna getirmiyorlar.
Rehber: Uplay Store'dan indirimli oyun almak
Şu konudan görmüştüm aynı sekmede ekran görüntüsü atan kişide var ödüller. Çok garip gerçekten bu olay. @bados123 yardımcı olabilir belki bana.
Yeni bir hesap açtığımda hemen 50 coin veriyorlar :) Bu Ubisoft yok mu bu Ubisoft.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    652,6 KB · Görüntüleme: 100
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    939,9 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleme:
Öncelikle merhaba iyi akşamlar arkadaşlar. Ben iki oyunu da bitirmeme rağmen hiç coin ve XP kazanamadım ve bu yüzden hesabım 2 seviye olarak kaldı. Oyunlardaki ödüller oyun çıktıktan belli bir süre sonra mı aktif oluyor yoksa hesabımda mı bir sıkıntı var? Teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 947378

Eki Görüntüle 947379

Reis bende böyle durum çözümünü biliyor musun?

1653308846691.png

Yeni konular

Geri
Yukarı