Ubisoft Connect Coin nasıl kasılır?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Bunu hızlı kasmanın yolu var mı? Oyunda görev yapıyorum saymıyor bazen. Başka yol yoksa oyun önerir misiniz? 70 Uplay var ve 3 seviyeyim.

Ubisoft Connect'te oyun içi başarımları tamamlarsanız yine Ubisoft Connect'te hesap seviyesi için XP alıyorsunuz, XP kasıp hesap seviyesini arttırdıkça coin veriyor. Ubisoft Connect'te seviye kasmak çok kolay, ben bu şekilde rahat 1000 coin biriktirmişimdir.

Son düzenleme:
Ubisoft Connect'te oyun içi başarımları tamamlarsanız yine Ubisoft Connect'te hesap seviyesi için XP alıyorsunuz, XP kasıp hesap seviyesini arttırdıkça coin veriyor. Ubisoft Connect'te seviye kasmak çok kolay, ben bu şekilde rahat 1000 coin biriktirmişimdir.
Hocam peki indirimler için bu coinleri bir kez kullandırıyor değil mi?

Herhangi bir oyunda başarım kazanabilirim değil mi? Roller Champions oynuyorum sabahtan beri :D

1700866673768.png

Oyunlar da bunlar.

Yalnız o coinler hesabında sürekli kalmıyor. Yanlış hatırlamıyorsam kazandıktan 1 yıl sonra hesabından gidiyor. Ona göre biriktirdikten sonra bekletmeden harcayalım 😀

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden bir çok oyundan kazanılabiliyordu. Artık seviye geçtikçe kazanıyorsunuz. Bunun içinde desteklenen oyunlardan mücadeleleri tamamlamanız gerekiyor.

Mücadeleler ise çekirdek ve sınırlı süreli olmak üzere ikiye ayrılıyor. İkisinin farkı ise sınırlı süreli -adı üstünde zaten- mücadeleler haftada bir yenileniyor ve bazı mücadeleleri topluluk ile yapmaya çalışıyorsunuz. Kütüphanemde bulunan oyunlardan mücadeleleri destekleyen oyunlar:
- Assassin's Creed Origins ( Sadece Sınırlı Süreli Mücadele var ve o da topluluk mücadelesi. Yani tamamlanmıyor. )
- Assassin's Creed Valhalla ( Sınırlı Süreli Mücadeleler bir tane gözüküyor ama oyunda hepsini -5 tane- görebiliyorsunuz. )
- Far Cry 6
- For Honor ( Sadece Çekirdek Mücadeleler )
- Steep
- Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint ( Sadece Çekirdek Mücadeleler )
- Tom Clancy's Rainbow Six Extraction
- Tom Clancy's Rainbow Six Siege
- Tom Clancy's The Division 2
- Watch Dogs Legion

Şuanda Voidu sitesinde Ubisoft oyunlarını çok uyguna alabiliyorsunuz. Almayı düşündüğünüz oyunların üst paketlerine bakmanızı tavsiye ederim. Fırsatları değerlendirin elinizden geldiğince.

Yeni konular

Geri
Yukarı