Ubisoft Connect bağlantı koptu hatası

İşletim sistemi
Windows 11

th3salih

Hectopat
Yer
İstanbul
Merhabalar yaklaşık 1.5 2 aydır Ubisoft Connect'e giremiyorum Windows 10'da da giremiyordum Windows 11'de de temiz kurulumla geçtim gene aynı sorun devam ediyor şu hatayı veriyor. Çözümü nedir?

Ubisoft Connect bağlantı koptu.png

Merhabalar yaklaşık 1.5 2 aydır Ubisoft Connect'e giremiyorum Windows 10'da da giremiyordum Windows 11'de de temiz kurulumla geçtim gene aynı sorun devam ediyor şu hatayı veriyor. Çözümü nedir?

Eki Görüntüle 1234125
Güvenli internet profili var ise kapatın. VPN de kullanabilirsiniz. Ama o biraz riskli olabilir. Çevrimdışı olup tekrar online olmayı denediniz muhtemelen.

Güvenli internet profili var ise kapatın. VPN de kullanabilirsiniz. Ama o biraz riskli olabilir. Çevrimdışı olup tekrar Online olmayı denediniz muhtemelen.

Güvenli internet profili kapalı VPN'le riske almak istemiyorum açıkçası ve evet tekrar Online olmayı denedim zaten formattan sonra bu hesapta ilk olarak çevirimiçi oturum açmanız gerek diyor yeni kurulduğu için.
Çözümü şöyle buldum.

Ubisoft'la iletişime geçtim bir ton bir şey dediler uğraşamadım onlarla :D

Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı bu konudan bunu indirdim önce geri dönüş noktası oluşturdum ne olur ne olmaz bir şey olursa PC nizi eski haline getirir

Sonra Ubisoft Connect'i kaldırdım PC'den konudaki uygulamayı indirip bir ayar değiştirmeden başlat yaptım bitince işlem PC'yi yeniden başlatıp açtığımda CCleaner ile bir temizlik yaptım daha sonra Ubisoft Connect'i kurdum düzeldi.

Umarım geçici bir çözüm değildir öyle olursa buraya yazarım ve inşallah bunu düzelteyim derken diğer bir ayarları bozmamışımdır :D
Güvenli internet profili kapalı VPN'le riske almak istemiyorum açıkçası ve evet tekrar Online olmayı denedim zaten formattan sonra bu hesapta ilk olarak çevirimiçi oturum açmanız gerek diyor yeni kurulduğu için.
Çözümü şöyle buldum.

Ubisoft'la iletişime geçtim bir ton bir şey dediler uğraşamadım onlarla :D

Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı bu konudan bunu indirdim önce geri dönüş noktası oluşturdum ne olur ne olmaz bir şey olursa PC nizi eski haline getirir.

Sonra Ubisoft Connect'i kaldırdım PC'den konudaki uygulamayı indirip bir ayar değiştirmeden başlat yaptım bitince işlem PC'yi yeniden başlatıp açtığımda CCleaner ile bir temizlik yaptım daha sonra Ubisoft Connect'i kurdum düzeldi.

Umarım geçici bir çözüm değildir öyle olursa buraya yazarım ve inşallah bunu düzelteyim derken diğer bir ayarları bozmamışımdır :D

Bu işe yaramıyor geçici çözümmüş. Başka yapabileceğim bir şey var mı? Her 2 hafta da bir bununla uğraşmak zorunda kalıyorum.
Bazen programı kullansam bile olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı