Ubisoft Connect'te Ekstra İndirim!

DLC'siz olanı mı önerirsiniz, DLC'li olanı mı hocam?
Far Cry New Dawn ve Far Cry 5 oyunlarını oynamadım. DLC'lerin Far Cry 5 için çok şey eklemediğini duymuştum. Far Cry New Dawn DLC'leri ise kozmetik diye biliyorum. O yüzden Complete Edition alıp geçmenizi öneririm. Ultimate olanda Far Cry 5 Gold Edition oluyor ve duyduğum kadarıyla çok gerek yok.

Far Cry New Dawn ve Far Cry 5 oyunlarını oynamadım. DLC'lerin Far Cry 5 için çok şey eklemediğini duymuştum. Far Cry New Dawn DLC'leri ise kozmetik diye biliyorum. O yüzden Complete Edition alıp geçmenizi öneririm. Ultimate olanda Far Cry 5 Gold Edition oluyor ve duyduğum kadarıyla çok gerek yok.
Sağolasın hocam öyle alıp geçeceğim. Son olarak ben de Odyssey var ama, yanına Season Pass mi alayım hocam? İyi olur mu? Ama sanırım ona indirim yapmıyor.

Sağolasın hocam öyle alıp geçeceğim. Son olarak ben de Odyssey var ama, yanına Season Pass mi alayım hocam? İyi olur mu? Ama sanırım ona indirim yapmıyor.
Hocam Season Pass DLC'leri veriyor ve ek olarak sanırım AC 3 Remastered veriyor. DLC'lerin ikisi ise 55 TL yapıyor. Eğer 55 TL'yi 80 TL'ye tamamlayabileceğiniz bir oyun bulabilirseniz böyle almanızı tavsiye ederim. Eğer oyun istemezseniz 10 TL'lik başka bir şey ekleyerek Season Pass'i indirimli alabilirsiniz. Oyun ana hikâye ile bitmiyor. Oyunu olması gerektiği şekilde bitirmek için The Fate of Atlantis DLC'sini, oyunu seriye uygun olarak bitirmek için Legacy of the First Blade DLC'sini oynamanız gerekiyor. Odyssey'i 150 saate yakın oynamış biri olarak söyleyebilirim ki verdiğiniz her kuruşun hakkını alırsınız.

Eğer 55 TL'yi 80 TL'ye tamamlayabileceğiniz bir oyun bulabilirseniz böyle almanızı tavsiye ederim.
Hocam öyle bir öneriniz var mı? Fiyatı düşükten yükseğe yapıyorum ama sayfa bir türlü yüklenmiyor.

Ya da 10 TL'lik eklenti öneriniz vs.

Şöyle nasıl?

1623517240610.png

Son düzenleme:
Hocam öyle bir öneriniz var mı? Fiyatı düşükten yükseğe yapıyorum ama sayfa bir türlü yüklenmiyor.

Ya da 10 TL'lik eklenti öneriniz vs.

Şöyle nasıl?

Eki Görüntüle 1065874
Splinter Cell'leri bilmiyorum. Bir şey demem yanlış olur ancak 5 TL'lik indirime katkısı olmadığını söyleyeyim. Yoksa R6 öneririm. Varsa da R6 silah kaplaması iyi olur.

Son düzenleme:
Splinter Cell'leri bilmiyorum. Bir şey demem yanlış olur ancak 5 TL'lik indirime katkısı olmadığını söyleyeyim. Yoksa R6 öneririm. Varsa da R6 silah kaplaması iyi olur.
Blacklist'i almışken ilkini de alayım dedim. Güzel oyuna benziyor ikisi de. İlgimi çekti. 25 TL'ye oyun öneriniz var mı hocam? Kaplama almayı düşünmüyorum sanırım.

Geri
Yukarı