Ubisoft Connect'te Ekstra İndirim!

Aklıma gelmişlen aşağıdaki linkten 61 TL'lik SURVIVING MARS DELUXE EDITION oyunun ücretsiz steam key'ini edinebilirsiniz. 2 günlük süresi kaldı sanırsam.

Bir oyun daha alınabiliyor sanırım başka ne önerirsiniz?
Hocam bilemiyorum, ben Far Cry'dan vazgeçip Exodus aldım Epic üzerinden.
@Vulture Hocam nasıl böyle? AC 1 oynamadım.

1623528475445.png

Son düzenleme:
Hocam bilemiyorum, ben Far Cry'dan vazgeçip Exodus aldım Epic üzerinden.
@Vulture Hocam nasıl böyle? AC 1 oynamadım.

Eki Görüntüle 1066122
İki DLC'yi ayrı ayrı alıp biraz daha bütçe eklerseniz Division 2 alabilirsiniz. 35 TL'ye 2 DLC + Division 2 sahibi olursunuz.
Mevcut paketten AC 1'i çıkarıp Far Cry 3 ekleyebilirsiniz Ben olsam Far Cry 3 ile değiştirirdim. Eğer Far Cry 3 oynadıysanız Far Cry 4 de olabilir.

İki DLC'yi ayrı ayrı alıp biraz daha bütçe eklerseniz Division 2 alabilirsiniz. 35 TL'ye 2 DLC + Division 2 sahibi olursunuz.
Hocam Division 2'yi baya oynadım.

Mevcut paketten AC 1'i çıkarıp Far Cry 3 ekleyebilirsiniz Ben olsam Far Cry 3 ile değiştirirdim. Eğer Far Cry 3 oynadıysanız Far Cry 4 de olabilir.
Far Cry 3 var hocam. Far Cry Primal nasıldır? Epic'te Apex Edition 23.70 oluyor.

AC 1'i daha önce oynamadım o yüzden almak istiyorum. Far Cry 5 de alacaktım ama vazgeçtim.

Ulan ya. Odyssey Gold Edition almamış olsaydım Epic'ten, şimdi Season Pass'i 20'ye alabilirdim. 20 TL cebimde kalırdı. Keşke haberim olmasaydı bu indirimden :D

Hocam Division 2'yi baya oynadım.

Far Cry 3 var hocam. Far Cry Primal nasıldır? Epic'te Apex Edition 23.70 oluyor.

AC 1'i daha önce oynamadım o yüzden almak istiyorum. Far Cry 5 de alacaktım ama vazgeçtim.
Far Cry Primal aldım ben ve oynuyorum. Seçim sizin tabii.
Devam ediyor mu hala indirim ve kupon olayı?
22 Hazirana kadar devam ediyor.

Geri
Yukarı