Ubisoft hangi sepet alınmalı?

Merhaba arkadaşlar,
Ubisoft indirimlerin de.
Üç sepet yaptım;

1.sepet
The Crew 2 + Anno 1800 ve DLC.

2.sepet
Far Cry 6 ( herhangi bir Far Cry oyunu daha önce hiç oynamadım.)

3.sepet
Son çıkan avatar oyunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
3. sepet asla değil. 1 ve 2 arasından karar vermek zor. Hepsi iyi oyunlar ama en önemlisi farklı türler. Bilemedim.
Avatar konusunda çoğu kişi far cry 7 diyor ama grafikleri ve oynayış stili daha iyi olduğu için far cry 6 yerine bunu almayı düşünmüştüm ama sanırım vazgeçmeliyim.

Aslında far cry 6 hakkında kötü yorumlar var diye 1.sepeti alacaktım ama kararsız kaldım.

Avatar konusunda çoğu kişi far cry 7 diyor ama grafikleri ve oynayış stili daha iyi olduğu için far cry 6 yerine bunu almayı düşünmüştüm ama sanırım vazgeçmeliyim.

Aslında far cry 6 hakkında kötü yorumlar var diye 1.sepeti alacaktım ama kararsız kaldım.

Avatarın far cry serisi ile alakası yok. Böyle diyen tipler ezbere konuşurlar. Görevleri, kombatı, hikayesi gerçekten kötü avatarın. Grafik ve oyun motoru şu ana kadarki en iyisi ama bunlar bir oyunu almak için sebep değil. Önemli olan oynanış. Oynanış kısmı eksik.

Far Cry 6 ise 4 ve 5'ten bile daha iyi bir iş. Kötü diyenlere bakmayın. FC6 >>>>> Avatar

Avatarın far cry serisi ile alakası yok. Böyle diyen tipler ezbere konuşurlar. Görevleri, kombatı, hikayesi gerçekten kötü avatarın. Grafik ve oyun motoru şu ana kadarki en iyisi ama bunlar bir oyunu almak için sebep değil. Önemli olan oynanış. Oynanış kısmı eksik.

Far Cry 6 ise 4 ve 5'ten bile daha iyi bir iş. Kötü diyenlere bakmayın. FC6 >>>>> Avatar
Hocam aslında Avatar ı grafikleri iyi diye almayı düşünüyordum ama vazgeçtim.

Far cry 3 ve 5 Steam de var ama hiç oynamadım. Ama 6'yı sizin yorumunuza takiben almayı planlıyorum artık.

The crew 2 yerine ise sanırım Unbound alırım diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim yorumunuz için.

Bunlar dışında öneriniz var mı hocam?
AC serisi hariç(hepsi var bende)

Beyond Good & Evil
Child of Light
Far Cry 3 ve New Dawn
Ghost Recon Wildlands
I am Alive
Immortals Fenyx Rising
Prince of Persia 2008
South Park Stick of Truth
Splinter Cell Conviction ve Blacklist
Watch Dogs 1 ve 2

Bunlar Ubi'nin ortalama üstü güzel oyunları hocam. Bakabilirsin istediğine. Şahsi favorilerim Far Cry 3, Immortals,Stick of Truth ve Wildlands. Watch Dogs 1 de güzeldir.

Yeni konular

Geri
Yukarı