Çözüldü Ubisoft hesabı olmadan Epic Games'teki oyun açılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Croxie

Hectopat
Ortak AC: Mirage hesabı aldım bir siteden. Satıcı Epic Games ve Ubisoft hesabını verdi. Epic Games hesabına girdim fakat Ubisoft hesabının şifresi yanlış diyor. Sorduğumda Epic Games'ten direkt açılır diğerine gerek yok dedi. Ben öyle değildi diye hatırlıyorum. Epic Games'ten direk açılıyor mu?

Çözüm
Ortak AC: Mirage hesabı aldım bir siteden. Satıcı Epic Games ve Ubisoft hesabını verdi. Epic Games hesabına girdim fakat Ubisoft hesabının şifresi yanlış diyor. Sorduğumda Epic Games'ten direkt açılır diğerine gerek yok dedi. Ben öyle değildi diye hatırlıyorum. Epic Games'ten direk açılıyor mu?
Hayır, açılmıyor.
Hayır, açılmıyor.

Çözüm
Hayır, açılmıyor.
1704310927187.png

@SyrinxGOAT Hocam böyle bir şey mümkün mü?

@Kaan Diktaş

Hocam Ubisoft Connect hesabına giriş yapamadığınız sürece oynayamazsınız. Dolandırıcı olma ihtimali var. Eğer hala cevap vermemişse destekle konuşun isterseniz.

Epic Games'ten oyuna girince e-posta ve şifre istemeden Ubisoft hesabı açıldı. Hiçbir şey anlamadım ama oynuyorum şu anlık sıkıntı yok.

Geri
Yukarı