Ubisoft Connect Ubisoft hesabım çalındı

Julex

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, direkt konuya gireyim bilgisayarıma giren trojan sayesinde Ubisoft hesabım çalındı ve hiçbir şekilde geri alamıyorum. Bağlı olan Xbox hesabımla Ubisoft Connect'e erişim sağladım ama e-posta ile şifre değiştirilmiş canlı desteğe de ulaşamıyorum chat kapalı diyor ne yapacağım bilen biri var mı? Yardımcı olabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-01-31-14-07-59-306_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-31-14-07-59-306_com.android.chrome.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 96
Son 24 saate herhangi biri ile üniversite hesabı veya Xbox hesabı üzerinden bilmediğin biri ile arkadaş oldun mu ya da mesaj aldın mı linke tıkladın mı şahsi gelen. Öncelikle bağlı olduğu mail şifreni değiştir diğer hesaplarında calinmasin.

Yukarıya yazı yazıp "Submit My Case" dersen yine destekle iletişim kurmuş olursun.
Teşekkürler ama dostum olmuyor aşağıda zaten chat aktif değil diyor hiç bir şekilde sistem tepki vermiyor.

Son 24 saate herhangi biri ile üniversite hesabı veya Xbox hesabı üzerinden bilmediğin biri ile arkadaş oldun mu ya da mesaj aldın mı linke tıkladın mı şahsi gelen. Öncelikle bağlı olduğu mail şifreni değiştir diğer hesaplarında calinmasin.
Evet sanırım kardeşim bir program kurmaya çalışmış ve virüs taraması yapınca Trojan girdiğini gördüm gerekli işlemi yaptım epic games hesabımda çalınmıştı ama onu kurtardım. Ama şuan Ubisoft ile iletişime hiç bir şekilde geçemiyorum.

@Julex aynı durumda olan bir arkadaşım var ve şu anda hesabını kurtarmaya çalışıyoruz. Mail, şifresi ve kullanıcı adı değiştirilmiş. Kullanıcı adını tespit edebildik ve Ubisoft'a yazdık fakat herhangi bir ilerleme kaydedemedik. Acaba hesabınızı geri alabildiniz mi?

Geri
Yukarı