Ubisoft Connect Epic Games Hesabım çalındı

@proyic hocam sizin dediğiniz siteden baktım 14 şifre sızıntısı varmış 3 emailimde. Çoğu eski şifre ama yine de sızmış. Ayrıca @Jeswia hocam Hotmail, Outlook vb. hesaplara bakmak için Google One üyesi olmanız gerekiyormuş. 3 aylık 3 TL'ydi aldım ben de. Epic Games'e de başka hesaptan ticket attım. Outlook hesabımda bütün hesaplardan çıkış yapıp şifresini de değiştirdim. Sanırım yapabileceğim her şeyi yaptım. Epic hesabımı da alabilirsem gerisi Allah kerim.

@proyic hocam sizin dediğiniz siteden baktım 14 şifre sızıntısı varmış 3 emailimde. Çoğu eski şifre ama yine de sızmış. Ayrıca @Jeswia hocam Hotmail, Outlook vb. hesaplara bakmak için Google One üyesi olmanız gerekiyormuş. 3 aylık 3 TL'ydi aldım ben de. Epic Games'e de başka hesaptan ticket attım. Outlook hesabımda bütün hesaplardan çıkış yapıp şifresini de değiştirdim. Sanırım yapabileceğim her şeyi yaptım. Epic hesabımı da alabilirsem gerisi Allah kerim.
Cräftrise serverine kaydolmuş muydunuz? Çoğu Türk'ün şifresini o sunucu sızdırdı.

Epic Games hesabımın e-postası ve kullanıcı adı değiştirilmiş. Xbox hesabımla bağlı olduğu için giriş yapıp görebildim. Hesapta çift doğrulama vardı, nasıl girildi anlamadım. Ubisoft'ta da aynısı oldu ama sanırım onu tamamen kaybettim. Xbox hesabımın bağlantısını koparmış sanırım. O önemli değil de Epic önemli. Daha yeni oyun aldım faturası duruyor. Ayrıca sanırım şu an fark ettim e-posta hesabıma giriş yapılmış belli ki çünkü Epic Games ikili doğrulama kodu göndermiş sanırım e-postayı değiştirirken. E-posta hesabımda da ikili doğrulama vardı. Diğer bütün bilgisayarlardan nasıl çıkış yapabilirim e-posta hesabım için? Epic Games için de desteğe yazmaya çalıştım ama hesabımdan yapmamı istiyor ve o hesabımla yaparsam e-posta bana gelmeyecek. Yardım ederseniz çok sevinirim.
Hocam aldınız mı hesabı?

Tebrikler. İnşallah alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı