Ubisoft Connect hesabım çalındı

Skles

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Ubisoft Connect hesabım çalınmış. Zaten son günlerde şifrem ve gmail'imle giriş yapamıyorum ama Epic Games'le bağlantılıydı hesap. Ben de Epic Games'ten Ubisoft oyunu indirince hesaba otomatik giriş yaptı. Şimdi hesaba girince çalınmış olduğunu anladım. Profilim ve kullanıcı adım değiştirilmiş. Hesabın gmail'i de değişmiş ne yapmam gerek?

Arkadaşlar, Ubisoft Connect hesabım çalınmış. Zaten son günlerde şifrem ve Gmail'imle giriş yapamıyorum ama Epic Games'le bağlantılıydı hesap. Ben de Epic Games'ten Ubisoft oyunu indirince hesaba otomatik giriş yaptı. Şimdi hesaba girince çalınmış olduğunu anladım. Profilim ve kullanıcı adım değiştirilmiş. Hesabın Gmail'i de değişmiş ne yapmam gerek?

Ubisoft'un sitesine mail atarsan yardımcı olurlar veya direk discordlarına gidip ticket aç.

Ubisoft Connect üzerinden kredi kartı veya key kullandıysanız, Ubisoft Support ile iletişime geçin. Başınıza gelenleri aktarıp kullandıysanız kredi kartınızın son 4 hanesini ve yine kullandıysanız girdiğiniz keyleri de karşı tarafa belirtin.

Ubisoft'un sitesine mail atarsan yardımcı olurlar veya direk discordlarına gidip ticket aç.

Attım şimdi de hesabın Gmail'i, şifresi, kullanıcı adı her şeyi değişmiş

Arkadaşlar o kadar uğraştım ama maalesef alamadım. Çalan kişi Gmail'i değiştirmiş. Ubisoft'da Gmail olmazsa olmaz diyor(⁠╥⁠﹏⁠╥⁠)

Son düzenleme:
Attım şimdi de hesabın Gmail'i, şifresi, kullanıcı adı her şeyi değişmiş.

Arkadaşlar o kadar uğraştım ama maalesef alamadım. Çalan kişi Gmail'i değiştirmiş. Ubisoft'da Gmail olmazsa olmaz diyor(⁠╥⁠﹏⁠╥⁠)

Geçmiş olsun reis yapacak bir şey yok inşallah hesaba fazla yatırmamışsındır.

@Skles aynı durumda olan bir arkadaşım var ve şu anda hesabını kurtarmaya çalışıyoruz. Mail, şifresi ve kullanıcı adı değiştirilmiş. Kullanıcı adını tespit edebildik ve Ubisoft'a yazdık fakat herhangi bir ilerleme kaydedemedik. Sizin durumunuzla ilgili bir gelişme var mı?

@Skles aynı durumda olan bir arkadaşım var ve şu anda hesabını kurtarmaya çalışıyoruz. Mail, şifresi ve kullanıcı adı değiştirilmiş. Kullanıcı adını tespit edebildik ve Ubisoft'a yazdık fakat herhangi bir ilerleme kaydedemedik. Sizin durumunuzla ilgili bir gelişme var mı?

Hocam ben hesap çalınmadan önce bir kere Ubisoft supporta giriş yapmıştım o yüzden bir daha Google'dan girdiğimde otomatik giriş yaptı. Çalınan hesapla desteğe yazarsanız geri verebilirler.

Yeni hesap açıp desteğe yazdığımda yapabileceğimiz bir şey yok demişlerdi. Ama siz gene de bayağı bir zorlayın almak için. Bazı bilgiler karşılığında geri verme ihtimalleri var.

Son düzenleme:
Hocam ben hesap çalınmadan önce bir kere Ubisoft supporta giriş yapmıştım o yüzden bir daha Google'dan girdiğimde otomatik giriş yaptı. Çalınan hesapla desteğe yazarsanız geri verebilirler.

Yeni hesap açıp desteğe yazdığımda yapabileceğimiz bir şey yok demişlerdi. Ama siz gene de bayağı bir zorlayın almak için. Bazı bilgiler karşılığında geri verme ihtimalleri var.
Ubisoft'un desteği kadar rezalet bir ekip sanırım yok. Arkadaşım Steam, EA, Epic hesaplarını dakikalar içerisinde kurtarırken Ubisoft günlerce süründürüyor. Özellikle EA hesabını canlı desteğe bağlanarak 15-20 dakika içerisinde geri aldık. Ubisoft çalışanları ise 3 günde bir maillere dönüş yapıyorlar ve gönderdiğiniz maili bile okumadan ezbere prosedürler yazıp gönderiyor. Resmen rezalet. Adamlara değiştirilen kullanıcı adına kadar verdik diyorlar ki "hesaba bağlı maile doğrulama linki gönderdik, ordan işlemlere devam edin." Hesaba bağlı mailin çalan kişinin değiştirdiği mail olması dışında bir problem yok. Rainbow Six Siege hesabı için uğraşıyoruz, bayağı dolu bir hesaptı.

Geri
Yukarı