Ubisoft İncelemesi

Arka plan uygulamalarınızı kontrol edin derim. Aynı oyunları oynamamıza rağmen, siz drop yiyorsunuz. Ben yemiyorum. Baktığımızda benim sistemim sizinkinden daha zayıf.
Zaten olay bu. Sistemin güçlü ya da zayıf olması bir şeyi değiştirmiyor. Farkındaysanız düşük performanstan yakınmıyoruz zaten. Rezalet optimizasyonlardan yakınıyoruz ki o da işte tam olarak yukarıdaki arkadaşın yazdığı durum oluyor.

Optimizasyonu kabul ettim ben artık konsol portu zaten rezalet hadi bugları glitchleri de geçtik. Benim derdim her oyunun aynı olması ve sıkıcı yan etkinliklerle bu oynanış süresini oynatmaya çalışması. 22 tane Assassin's Creed oyunu ilk 3 oyunda günümüz senaryosu bitmişti aslında. Assassin's Creed oyunlarının çoğu baştan savma, niteliksiz, sıkıcı ve rezalet oyunlar ben çekemiyorum artık gına geldi. Para verseniz oynamam o derece en nefret ettiğim firmalar arasında ama daha da nefret ettiğim var o da EA.

Optimizasyonu kabul ettim ben artık konsol portu zaten rezalet hadi bugları glitchleri de geçtik. Benim derdim her oyunun aynı olması ve sıkıcı yan etkinliklerle bu oynanış süresini oynatmaya çalışması. 22 tane Assassin's Creed oyunu ilk 3 oyunda günümüz senaryosu bitmişti aslında. Assassin's Creed oyunlarının çoğu baştan savma, niteliksiz, sıkıcı ve rezalet oyunlar ben çekemiyorum artık gına geldi. Para verseniz oynamam o derece en nefret ettiğim firmalar arasında ama daha da nefret ettiğim var o da EA.
Oyun dünyasının 2 yaramaz firması :D. Ubisoft, aynı serilerdeki aynı özellikleri geçtim seriler arasında da aynı şeyleri kullanıyor.

Geri
Yukarı