Çözüldü Ubisoft isme uygunsuz diyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Schentienel

Hectopat
Daha fazla  
Her oyunda kendi nickim ve Technopat nickim olan schentienel'i kullanıyorum ve nedense Ubisoft bunu koymama izin vermiyor. Uygunsuz harf veya kelime tespit edildi diyor. Anlamıyorum, her yerdeki nickim bu. Kendisi sentinelden türetme bir nick. Çözümü nedir?

Çözüm
İsmin içindeki belirli bir kısım uygunsuz kelimeler listesinde olabilir. Hangisi olabileceği hakkında şu an aklıma pek bir şey gelmiyor.

Biraz değiştirip kullanabilirsiniz sanırım. Nokta vs. ekleyince kabul ediyor mu?
İsmin içindeki belirli bir kısım uygunsuz kelimeler listesinde olabilir. Hangisi olabileceği hakkında şu an aklıma pek bir şey gelmiyor.

Biraz değiştirip kullanabilirsiniz sanırım. Nokta vs. ekleyince kabul ediyor mu?

Çözüm
Büyük ihtimal başka bir dilden yasaklı kelime içeriyor. Almanca gibi duruyor ama maalesef bilmiyorum.

Schentienel yerine shcentienel yazınca ediyor ama böyle de hoş gelmedi bana. . Koymayı deneyeceğim.
Büyük ihtimal başka bir dilden yasaklı kelime içeriyor. Almanca gibi duruyor ama maalesef bilmiyorum.
LoL de de nickim bu. Kaçı bile sansürleyen oyun. Bilemedim.

Chen kelimesini uygunsuz görüp sansürlüyor. Irkçı gibi bulmuştur saçma Ubisoft filtresi...

O kelimeyi mesela Ch.en yapıp deneyebilirsiniz.

Çok saçma kelimeleri uygunsuz görüyor. İnternette bir fotoğraf vardı, bro dediği için ban yemişti sanırım adam.

• Beğen
İfadeler: Tim
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı