Ubisoft service is not available hatası

hacimantvv

Hectopat
Yer
İstanbul / Başakşehir
Daha fazla  
Böyle bir hata alıyorum. Çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• Watch_Dogs2020-3-24-21-59-57.jpg
    Watch_Dogs2020-3-24-21-59-57.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 57
İnternetle alakalı bir sorun kendini düzeltebilir. Lakin şu linke bir göz atmanızı rica ederim. A Ubisoft service is not available at the moment

• IPv6 sisteminizden kapatın.​
• bozuk sistem dosyalarından kaynaklanabilir. Sisteminize SFC taraması gerçekleştirin.​

R6S oynarken bir sıkıntı yok ama.
İnternetle alakalı bir sorun kendini düzeltebilir. Lakin şu linke bir göz atmanızı rica ederim. A Ubisoft service is not available at the moment

• IPv6 sisteminizden kapatın.​
• Bozuk sistem dosyalarından kaynaklanabilir. Sisteminize SFC taraması gerçekleştirin.​
İkisinide yaptım. Maalesef aynı.

Son düzenleme:
Bende de aynı sorun var Ubisoft'a girerken veriyor bu hatayı oyun kenarda kalsın. Herhalde serverler çöktü. İlerleyen saatlerde bir daha deneyelim. DNS değiştirerek girebilenler varmış dene istersen. Aradan 30 dakika sonra çözümü buldum. Ubisoft'un resmi sitesinden tekrar UPlay'ı indirin. Eski Steam üzerinden indirilmiş UPlay'i kaldırın. Tekrardan oyuna giriş yapın sorun düzelmiş olacak.

Son düzenleme:
Bende de aynı sorun var Ubisoft'a girerken veriyor bu hatayı oyun kenarda kalsın. Herhalde serverler çöktü. İlerleyen saatlerde bir daha deneyelim. DNS değiştirerek girebilenler varmış dene istersen. Aradan 30 dakika sonra çözümü buldum. Ubisoft'un resmi sitesinden tekrar UPlay'ı indirin. Eski Steam üzerinden indirilmiş UPlay'i kaldırın. Tekrardan oyuna giriş yapın sorun düzelmiş olacak.
Uplay'i tekrar indirdim. Ama sonuş aynı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı