Ubisoft Store büyük zam!

• Konuyu başlatan karul
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 4B
Valve zamlarsa hepsi zamlanır zaten o yüzden zamlanmayan bir oyun varsa indirim beklemeden direkt alın, kredi kartım olursa 3 yıl Game Pass alacağım.

Herkesten özür dileyerek çüş gerçekten bunlar nasıl fiyat? Ya arkadaş Ubisoft bu. Pahalı değil bu başka bir şey. İndirimde bir de kuponla aldim Far Cry 6 ve Assassin's Creed Vallhala'yı acayip uyguna geldi. Bundan sonra bu fiyatlarla %70 indirim alsa bile yine 300-350 TL'yı bulacak. Umarım bu fiyatlar kalıcı değildir kimse oyun alamaz yoksa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynayan gençlik umarım oy verirken de bu durumu hatırlar. Ben bile iyi kazanan biri olarak bu parayı bir oyuna vermem. Versem oynamaktan zevk alamam. Bir de çok sarmadığını düşünsene.

Zam geleceği AC: Valhalla'nın Steam'e çıkış fiyatından belliydi maalesef.

Ben AC Valhalla'yı yılbaşı indirimi varken 45 TL'ye alan şanslı kişilerdenim fakat yine de başka kişiler için durum aynı değil bunun için çok üzğldüm ama siz sıkmayın canınızı, AC Valhalla AC serisinin en dandiği bile diyebilirim(grafik falan olarak iyi ben AC ismini hak etmediği için en dandiği dedim) yani üzülmeyin.

Ben AC Valhalla'yı yılbaşı indirimi varken 45 TL'ye alan şanslı kişilerdenim fakat yine de başka kişiler için durum aynı değil bunun için çok üzğldüm ama siz sıkmayın canınızı, AC Valhalla AC serisinin en dandiği bile diyebilirim(grafik falan olarak iyi ben AC ismini hak etmediği için en dandiği dedim) yani üzülmeyin.

Şu anda Voidu'da 71TL'ye satılıyor. Almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı