Ubisoft Connect Ubisoft Store yeni ay yılı indirimleri

Ubisoft oyunlarını çoğu oyun sağlayıcı sitelerden kaldırdı. Dolara geçecek gibi duruyor. Almanız gereken oyunlar varsa Epic Games bazı oyunlarda bir tık daha uygun oluyor.

Almayan varsa şimdiye kadar da aklından şüphe duyarım Voidu zaten zurna parasına dağıttı oyunları :D tüm Ubisoft oyunlarını aldım ben eksiksiz. Yakın zamanda tanesi 500-600 TL olacak oyunların şekil a Steam :D

Bu oyunlar isterse 5000 lira olsun gene de oynanmaz birbirinin aynısı cop oyunlar bana kalırsa.

Almayan varsa şimdiye kadar da aklından şüphe duyarım Voidu zaten zurna parasına dağıttı oyunları :D tüm Ubisoft oyunlarını aldım ben eksiksiz. Yakın zamanda tanesi 500-600 TL olacak oyunların şekil a Steam :D

Bu oyunlar isterse 5000 lira olsun gene de oynanmaz birbirinin aynısı cop oyunlar bana kalırsa.

Aşırı zevkli ve güzel oyunlar Far Cry ve AC her şeye bedel benim gözümde tabii ki seride kötü oyunlarda diğerlerine göre geride kalmış olabilirler ama dolgun içeriği kişileştirme benim için kafi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunları Steam key olarak verse daha güzel olurdu.

Hocam çok takmıyorum çünkü Uplay istiyor yani o laucherı kurmamız gerek yine de o yüzden çok takmamak lazım hele bu devirde artık uygun bulduğunu alacağım platforma çok bakmayacaksın zaten Steam devri kapandı satışları düşmüştür TR de.

Aşırı zevkli ve güzel oyunlar Far Cry ve AC her şeye bedel benim gözümde tabii ki seride kötü oyunlarda diğerlerine göre geride kalmış olabilirler ama dolgun içeriği kişileştirme benim için kafi :)

Bence kötü Mario wonder Zelda tears of the kingdom Baldur's Gate 3 Elden Ring RDR2 gibi yapımları oynadığım için Ubisoft oyunları çok dandik geliyor saydıklarım örnekti yani kalite açısından daha birçoğu var tabii ki de.

Bence kötü Mario wonder Zelda tears of the kingdom Baldur's Gate 3 Elden Ring RDR2 gibi yapımları oynadığım için Ubisoft oyunları çok dandik geliyor saydıklarım örnekti yani kalite açısından daha birçoğu var tabii ki de.

Hocam şahsen saydığınız oyunların RDR2 hariç diğerleri gözüme kötü geliyor hiç açıp oynamayacağım oyunlar bana göre değil oyun öznel değildir zaten herkesin oyun zevki farklıdır Ubisoft oyunları derken AC ve Far Cry serisi benim için mükemmel örnek vereyim The Crew oyunları var 1 kere oynadım sonra hoşuma gitmedi daha yüzüne bakmıyorum neden çünkü Forza Horizon 5 varken kimin ne çıkardığının bir önemi yok maalsef :D

Ben de Anno hariç hepsini toplamıştım. Keşke Anno 1800'ü de alabilseydim. Var mı şuan Epic'ten daha uyguna satan bir yer?

Geri
Yukarı