Oyun Ubisoft Connect Voidu Ubisoft İndirimleri

Verqil

Hectopat
Voidu Ubisoft oyunları için indirim yapmış 6 gün 5 saat olarak gösteriyor. Güzel indirimleri var.

Ubisoft oyunları Steam kodu veyahut Ubisoft kodu oluşturmuyor, satın aldıktan sonra siparişlerim kısmından oyunu etkinleştire tıkladığınızda gelen bağlantı ile Ubisoft'a giriş yaptığınızda hesabınıza oyunu eklemiş oluyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Assassin's Creed oyunlarını Steam yaz inidirimlerinde DLC'siz alabilmiştim şimdi Voidu'da DLC'lerle daha ucuzlar 😀

Aynı zamanda Gamebillet'te de indirime girmiş Ubisoft oyunları. Fiyatlar aynı gördüğüm kadarıyla.

Benim Ubisoft hesabımda Valhalla standart sürüm var. Voidu'dan Ragnarok DLC'sini alırsam ubisft hesabımda aktif edebilir miyim? Ayrıca sizce alınır mı? 70 TL eder mi o DLC

Rainbow Six Siege almayı düşünüyorum. Sadece Tom Clancy's Rainbow Six Siege 35,60 tl, Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction - United Bundle ise 88.77 tl. İkincisini almak daha mantıklı galiba. İkinci paketi almayı düşünüyorum. Oyuna biraz yabancıyım, o yüzden aydınlatırsanız sevinirim.

1690216963539.png

Voidu Ubisoft oyunları için indirim yapmış 6 gün 5 saat olarak gösteriyor. Güzel indirimleri var.

Ubisoft oyunları Steam kodu veyahut Ubisoft kodu oluşturmuyor, satın aldıktan sonra siparişlerim kısmından oyunu etkinleştire tıkladığınızda gelen bağlantı ile Ubisoft'a giriş yaptığınızda hesabınıza oyunu eklemiş oluyorsunuz.
İkisi de farklı oyunlar sen online multiplayer oynanacak oyunu almak istiyorsan ilk önce Extraction'u bir kenara atacaksın o bambaşka bir oyun zombi temalı senin alman gereken Rainbow Six Siege.

Merhabalar, AC Odyssey, Origins ve Valhalla oyunlarından birisini alacağım. Sistemim RX570. 1080p orta ayarlarda oynayacağımı düşünüyorum hepsini, hangisini almalıyım? Yani hangisi sıkmaz AC serisine uzak olan birisini. (Aslında uzak değilim AC2 serisini bitirdim fakat görevden göreve koşmak sıktı beni)

Siteyi bilmediğim için söylüyorum satın alım ile alacağımız oyunu Ubisoft üzerinden kod olarak mı aktifleştirme yapacağız?
Evet Ubisoft oyunları genelde bu sitede indirime girer ve her indirim zamanında da aktivasyon Uplay üzerinden olur.

Assassin's Creed oyunlarını Steam yaz inidirimlerinde DLC'siz alabilmiştim şimdi Voidu'da DLC'lerle daha ucuzlar 😀
Steam yaz indirimlerinde Oddysey almıştım bir de yanı sıra voidu'dan Origins mi alsam ki baya da ucuz 45TL gibi bir fiyata satılıyor sence nasıldır ?

Yeni konular

Geri
Yukarı