Ubisoft Store'da İndirimler Başladı!

"UBIFORWARD" kodunun süresi dolmuş. Ama Unit ile alınabiliyor.

Teşekkürler. 100 Units karşılığında %20 ekstra indirim ile çok daha ucuza UPlay'den aldım. Epic Store'da da 60 TL kuponum vardı, ordan da bir Ubisoft oyunu aldım. Bu sayede 2 ubisoft oyununu en üst paket olan ultimate ve complete paket olarak hem de hesaplı şekilde satın aldım.

The Crew 2 oyununun standart sürümünü satın almayı düşünüyorum. Gold sürümdeki her şeyi gerçek para ödemeden oyun içerisinden elde edebiliyoruz diye biliyorum, öyleyse ekstra para vermeye gerek yok. Eğer bu konuda yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar, en son oyuna neler geldi pek bilgim bulunmuyor.

The Crew 2 oyununun standart sürümünü satın almayı düşünüyorum. Gold sürümdeki her şeyi gerçek para ödemeden oyun içerisinden elde edebiliyoruz diye biliyorum, öyleyse ekstra para vermeye gerek yok. Eğer bu konuda yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar, en son oyuna neler geldi pek bilgim bulunmuyor.
Evet. İlk aldığın an sana 3 tane özel araba veriliyor, onun dışında her ay gelecek olan araçlara 7 gün öncesinden erişim kazanıyorsun. Eğer Epic'te indirim kuponun varsa onunla Gold al, yoksa bekle. Sonbahar indirimlerinde 21₺'ye (eğer indirimli hali 81₺ ve 60₺'lik kupon verirlerse) alabilirsin.

Şimdi baktım, fiyatı en az 79.99 TL olan oyunlarda kasım ayına kadar geçerli 60 TL'lik bir kuponum varmış. Oyun bir vakit birkaç gün süreliğine bedava oynama imkânı sunmuştu. O vakit deneyimlemiştim ve özellikle oyunun geçtiği mekân beni tatmin etmişti, âdeta devasa bir dünyası mevcuttu. Oyunu klavyeden oynuyorum ve kontrollerinin bana zor geldiğini belirtmeliyim. Oyunda genel olarak fotoğraf çekimi yapacağım ve sürmek istediğim bazı araçları kullanacağım. Sizce kuponumu bu oyunda kullanmaya değer mi? Bir de oyunu Epic Games'ten satın alacağım için oyunu oynarken UPlay'in de açık olması gerekiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı