Ubisoft Store'dan 250 TL'ye 28 tane oyun aldım!

Hayırlı olsun.

Ubi'ye paragöz diyenler gerçekten paragöz görmemiş. Bundan önce de 80 TL'lik ''sepete'' 60 TL indirim vermişlerdi. Kupon zart zurt vermeleri yeni değil yani. Forumdan görüp ezbere konuşmayın. Oyunlarının fiyatları ile de bölgesel fiyatlandırmayı en iyi uygulayan firmalardandır Ubi.

30 TL eder bence.

AC Origins ve Odyssey
Far Cry 3 ve Far Cry Primal bunları asla iade etmek istemiyorum ama diğerlerinde çok kararsızım keşke Black Flag season Pass yerine direk oyun olarak çıkan freedom Cry alsaydım DLC iade si almadılar.
Yukarıdaki 4 oyun dışında geri kalanların hepsi parasına değer mi sizce oynanır mı? Değmez dediğiniz varsa ona göre iade düşünebilirim.

Hayırlı olsun.

Ubi'ye paragöz diyenler gerçekten paragöz görmemiş. Bundan önce de 80 TL'lik ''sepete'' 60 TL indirim vermişlerdi. Kupon zart zurt vermeleri yeni değil yani. Forumdan görüp ezbere konuşmayın. Oyunlarının fiyatları ile de bölgesel fiyatlandırmayı en iyi uygulayan firmalardandır Ubi.
60 dolarlık oyunların 269 TL olması çok iyi. Umarım ilerde bu durum değişmez. Türkiye'deki dolar kurundan dolayı dayanmayıp 200 TL daha alışveriş yaptım AC Valhalla Watch Dogs Legion ve Far Cry 6'yı da aldım. Sonradan zamlanır. Her oyunu 10 TL'ye getirmişken biraz daha masraf yaptım. Her ne kadar içim rahat etmese de Türkiye'de yapacak pek bir şey kalmıyor elde. Gün gelir bu oyunlarda zamlanırsa nereye kadar dayanacaklar bilmiyorum. En azından kütüphanede yedek oyunlarımız olsun.

60 dolarlık oyunların 269 TL olması çok iyi. Umarım ilerde bu durum değişmez. Türkiye'deki dolar kurundan dolayı dayanmayıp 200 TL daha alışveriş yaptım AC Valhalla Watch Dogs Legion ve Far Cry 6'yı da aldım. Sonradan zamlanır. Her oyunu 10 TL'ye getirmişken biraz daha masraf yaptım. Her ne kadar içim rahat etmese de Türkiye'de yapacak pek bir şey kalmıyor elde. Gün gelir bu oyunlarda zamlanırsa nereye kadar dayanacaklar bilmiyorum. En azından kütüphanede yedek oyunlarımız olsun.
Hocam ben de Valhalla + FC6 düşünüyordum da zibilyon tane oyun var, zamanında 80 TL'lik sepete 60 TL indirim varken, sepet doldurdum da doldurdum, doldurdum da doldurdum; zamlanır şimdiden alayım diye düşünüp aldım, oturup oynayabilmek nasip olmadı. Alırken vakit faktörünü de düşünerek alın, sonra çürüyüp gidiyorlar kenarda.

Hocam ben de Valhalla + FC6 düşünüyordum da zibilyon tane oyun var, zamanında 80 TL'lik sepete 60 TL indirim varken, sepet doldurdum da doldurdum, doldurdum da doldurdum; zamlanır şimdiden alayım diye düşünüp aldım, oturup oynayabilmek nasip olmadı. Alırken vakit faktörünü de düşünerek alın, sonra çürüyüp gidiyorlar kenarda.
Ülkemizin ekonomik durumu stabil olsa keşke. Paranın değeri sabit olsa gidip 480 TL'ye tüm Ubisoft kütüphanesini almazdım. 480 TL'ye 40 tane oyun+ birçok oyunun hikaye DLC'lerini aldım. Her oyun 12 TL'ye geliyor. Aldığım birçok oyun indirimli fiyatı 12 TL değil. Oyunlara her gün gelen zamlardan dolayı kaçırmak istemedim. Biraz masraf yapmış oldum. Ne mutluyum ne mutsuzum.

Son düzenleme:
PC Monster notebook i7 10750 h GTX 1650 Ti 16 GB RAM sizce valhala kaldırır mı önerilen sistem gereksinimlerine baktım benim ekran kartı çok aşağısında gibi duruyor bundan dolayı da almadım zaten.

PC Monster notebook i7 10750 h GTX 1650 Ti 16 GB RAM sizce valhala kaldırır mı önerilen sistem gereksinimlerine baktım benim ekran kartı çok aşağısında gibi duruyor bundan dolayı da almadım zaten.

İnternette oyun testleri var bakabilirsiniz ama tahmini medium ayarlarda 45-50 FPS alırsınız gibi duruyor. RAM leriniz çift kanalsa tabii ki gördüğüm kadarıyla tek kanal RAM olunca yaklaşık 5-10 FPS kaybınız olabilir.

Kupon olayını bilmeyenler için:

Ubisoft'tan 3 kere 240 TL'lik sepetler oluşturarak 160 TL'lik kuponlarla 250 TL'lik alışveriş yaptım. Aldığım oyunları atarak size de oyun tavsiyesi vermiş olayım: 🙂

- Far Cry 1
- Far Cry 2
- Far Cry 3
- Far Cry 3 Blood Dragon
- Far Cry 4
- Far Cry Primal
- Far Cry 5 Gold Edition
- Far Cry New Dawn Deluxe Edition
- AC 1
- AC Revelations
- AC Brotherhood
- AC 3 Remastered
- AC 3 Liberation Remastered
- AC Rogue
- AC Origins Gold Edition
- AC Odyssey Gold Edition
- Tom Clancy's Splinter Cell tüm oyunları (5 tane)
- Prince of Persia tüm oyunları (5 tane)
- Tom Clancy's Division 2
- The Crew 2

Assassins Creed eski oyunları oynamadan Vallhala'ya, Far Cry eski oyunlarını oynamadan Far Cry 6'ya girişmek istemedim. Aldığım oyunları göstererek oyun tavsiyesi de vermiş olayım. Ubisoft Store kuponu gerçekten harika. İnanılmaz derecede oyunlar ucuza düştü. Epic Games'ten böyle kupon beklerken Ubisoft böyle kupon vererek beni şaşırttı. 250 TL'ye 28 tane oyunu (bazıları DLC versiyonları üst sürüm) her oyuna 9 TL düşecek şekilde satın aldım. Sizde kaçırmayın derim kuponu. Bu ekonomide bu indirim+kupon ilaç gibi geldi bana. Normalde bunları teker teker alsam bu fiyattan aşırı pahalı olacağına eminim. En basitinden AC Oddsey Gold Edition indirimlerde şu an 110 TL. Ben AC Oddsey Gold Edition'u 9 TL'ye almış oldum. 😀 Sonradan Ubisoft'tan uzun zaman oyun almayacağım gibi duruyor. 😀 Tekrardan Ubisoft indirimlerin kaçırmayın diyorum. İyi günler dilerim herkese. 😇

Kartım yok ki alayım :( hayırlı olsun.

Ubisoft'tan satın aldığım oyunları birkaç ay sonra PC'ye indirip oynayacağım yer yok ondan dolayı valhalayi almaktan vazgeçtim. Sırf bu yüzden Steam'den RDR 2'yi iade etmiştim kaldırmaz diye.

Geri
Yukarı