Ubisoft, The Crew Motorfest'i Steam'e getirdi!

Bir laf vardır: Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıdır. Zamanında Steam'e komisyon vermemek için oyunlarını kendi dandik Launcher'ine getirtti ve oyunları satmamaya başlayınca yavaş yavaş Steam'e getirmeye de başladı :D Eee, ne oldu? Steam'e atıp tutuyorlardı. Paşa paşa dönmek zorunda kaldılar. EA bile Steam'e kafa tutamamışken piyasada Steam'e kafa tutabilecek firma yok. Keşke olsa.

Kesinlikle eleştiri kaldıramayan firma ve yaptığı rezillikleri de bir şekilde örtmeye çalışıyor. Şunlara ne para verin ne de para kazandırın arkadaş. Aynı oyunu bin sefer yapmalarından biz sıkıldık, onlar sıkılmadı. Verilebilecek en iyi tepki, oyunlarını satın almamak olur.

Geldiği gibi de, Crew 1 neden hesaplardan siliniyor ileride bu oyunda silinmesin? Yorumlarını silmeye başlamışlar. Yazık gerçekten, oyun dünyasının yüz karası en rezil firması, bunlara kuruş para verenlere yazık.

Crew 1 bu tarz yorum yapan kullanıcıların yorumlarını silmeye mi başladılar.

Cidden boyleyse yazık iade talep ettim az once 25 dolar vermiştim.

Kesinlikle eleştiri kaldıramayan firma ve yaptığı rezillikleri de bir şekilde örtmeye çalışıyor. Şunlara ne para verin ne de para kazandırın arkadaş. Aynı oyunu bin sefer yapmalarından biz sıkıldık, onlar sıkılmadı. Verilebilecek en iyi tepki, oyunlarını satın almamak olur.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE The Crew 1 oyunu Ağustos oyunun almıştım. Epic Games'ten 12 TL'ye onu bile kaldırmışlar. Hangi hakla parasını verdiğim oyun kütüphanemden kafasına göre kaldırılabiliyor. Bu nasıl rezilliktir? Evet 12 TL bir şey değil ama yarın belki 1000 TL verdiğimiz oyun kütüphaneden kaldırılacak para iadesi bile yapılmayacak harbiden tüketici haklarına aykırı bir durum. Epic Games Store desteğine yazdım para iadesi istedim, bakalım nasıl geri dönüş yapacaklar? Umarım diğer alan insanlarda bu duruma iyi bir tepki gösterir de bu rezillik Ubisoft'un yanına kalmaz oyunu geri alıp kütüphaneden kaldırıyorsan parasını geri iade etmek zorundasın ayrıca Epic Games ve Steam'de bu durumda suçludur. Bu olayın olmasına göz yummuştur.

Ekran görüntüsü 2024-04-19 142823.png

Crew 1 bu tarz yorum yapan kullanıcıların yorumlarını silmeye mi başladılar.

Cidden boyleyse yazık iade talep ettim az once 25 dolar vermiştim.
1 dolar bile verme bunların oyununa git korsan oyna. Korsan oynadığın zaman istediğin zaman oyunu kütüphanenden kaldırabiliyor mu? Orijinal alana mağdurluk çıkarıyorlar neden orijinal alasın o zaman?

Son düzenleme:
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE The Crew 1 oyunu ağustos oyunun almıştım. Epic Games'ten 12 TL'ye onu bile kaldırmışlar. Hangi hakla parasını verdiğim oyun kütüphanemden kafasına göre kaldırılabiliyor. Bu nasıl rezilliktir? Evet 12 TL bir şey değil ama yarın belki 1000 TL verdiğimiz oyun kütüphaneden kaldırılacak para iadesi bile yapılmayacak harbiden tüketici haklarına aykırı bir durum. Epic Games Store desteğine yazdım para iadesi istedim, bakalım nasıl geri dönüş yapacaklar? Umarım diğer alan insanlarda bu duruma iyi bir tepki gösterir de bu rezillik Ubisoft'un yanına kalmaz oyunu geri alıp kütüphaneden kaldırıyorsan parasını iade etmek zorundasın ayrıca Epic Games ve Steam'de bu durumda suçludur. Bu olayın olmasına göz yummuştur.

Eki Görüntüle 2172646

1 dolar bile verme bunların oyununa git korsan oyna. Korsan oynadığın zaman istediğin zaman oyunu kütüphanenden kaldırabiliyor mu? Orijinal alana mağdurluk çıkarıyorlar neden orijinal alasın o zaman?

Tabii canım orijinal almanın bir anlamı kalmıyor o kadar çok para veriyorsun sanki oyun kiralamış gibi bir süre sonra kütüphanenden kalkıyor saçmalık bence.

The Crew 1 için offline mod yapabilirlerdi boylelikle orijinal alan insanlar tek başlarına oynayabilirlerdi.

Şahsen ben oyunu beğendim. Ubisoft harita işini iyi yapıyor, playlistlerde zevkli ama bu fiyata alınmaz. Ubisoftta bir ara hata vardı %40 indirim yapıyordu, 350 liraya almıştım.

Tabii canım orijinal almanın bir anlamı kalmıyor o kadar çok para veriyorsun sanki oyun kiralamış gibi bir süre sonra kütüphanenden kalkıyor saçmalık bence.

The Crew 1 için offline mod yapabilirlerdi boylelikle orijinal alan insanlar tek başlarına oynayabilirlerdi.
Oyunun sunucularını kapatabilirsin problem yok ancak oyunu kütüphaneden kaldıramazsın o zaman orijinal alan oyunun mülkiyetini almış olmaz bu durum diğer firmalara ve oyunlara da sıçrarsa korsanlık da hırsızlık olmaz çünkü oyun firması benim ücretini verdiğim oyunu oynayabileceğinin emniyetini sunmuyorsun ücretini vermişsen istediğim zaman oynarım bu firmanın problemi değil. Asıl hırsızlık ve dolandırıcılık Ubisoft'un yaptığıdır.

@Osman Nuri23, 1 TL olsa da sesinizi çıkartın kardeşim. Sonuçta sizin hakkınız. Oyunu satın alıyorsunuz ve oyunu hangi hakla kafalarına göre mağazadan kaldırıyorlar? Madem böyle kaldıracaklar, sözleşmede belirtsinler ki kullanıcılar da ona göre satın alsın ya da almasın.

Geri
Yukarı