Ubisoft'un kötü oyunları AC Origins ve Far Cry 5

HanzoFerrari

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
İşsiz Mühendis
Geçenlerde indirim vardı diye Assassin's Creed Origins ve Far Cry 5'i aldım toplamla 100 lira gibi bir rakama.
Ancak oyunlar bu kadar sıkıcı olabilir veya ben mi yanılıyorum o yüzden buraya danışmak istedim. Daha önceden Far Cry 3 ve Assassin's Creed Odyssey'i oynamıştım, o dönem fena gelmemişti çünkü ilk defa Ubisoft oyunu oynamıştım. Neyse işte ramazanda zaman geçsin diye de indirmiştim PC'ye bu bahsettiğim iki oyunu, ama 5 saatten fazla oynayamadım iki oyunu da. Oyunun tek yaptırdığı şey kale basmak, mekan basmak. Sadece verdiği görevler bunlar, ileride oyun güzelleşiyor mu? Oynayan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Geçenlerde indirim vardı diye Assassin's Creed Origins ve Far Cry 5'i aldım toplamla 100 lira gibi bir rakama.
Ancak oyunlar bu kadar sıkıcı olabilir veya ben mi yanılıyorum o yüzden buraya danışmak istedim. Daha önceden Far Cry 3 ve Assassin's Creed Odyssey'i oynamıştım, o dönem fena gelmemişti çünkü ilk defa Ubisoft oyunu oynamıştım. Neyse işte ramazanda zaman geçsin diye de indirmiştim PC'ye bu bahsettiğim iki oyunu, ama 5 saatten fazla oynayamadım iki oyunu da. Oyunun tek yaptırdığı şey kale basmak, mekan basmak. Sadece verdiği görevler bunlar, ileride oyun güzelleşiyor mu? Oynayan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
Esrarengiz olayları çöz yan görevleri yap. Güzelleşiyor.

Far Cry serisine bile diyemem ama AC Origins bir devrim ve AC serileri arasında oynayacağın en iyilerinden biri olabilir 98saat oynadım ve halende oynuyorum.

AC Origins için konuşmak gerekirse genel olarak sıkıcı. Bölüm bölüm heyecanlandırıyor sadece. İlk 5 saat beğenmediysen daha da beğenmezsin.

Far Cry serisine bile diyemem ama AC Origins bir devrim ve AC serileri arasında oynayacağın en iyilerinden biri olabilir 98saat oynadım ve halende oynuyorum.
Hocam ben bir çok oyun oynadım ama ac gibi oyun boyunca aynı şeyleri yaptıran bir oyun görmedim, nasıl sıkılmıyorsunuz hayret ediyorum. Sadece kale basıyoruz oyunda.

Yani aslında biraz zevk meselesi bu durum. Odyssey oyununu önce oynamanız dezavantajınız olmuş. Origins'in üzerine konulup yapıldığı için daha güzel. İlk Origins oynayıp daha sonra Odyssey oynamış olsaydınız fikriniz farklı olabilirdi. Ama Mitoloji olaylarına girdikleri için hoşuma giden oyunlar. Far Cry 5 ise ben sevmiştim neden diyeceksiniz muhtemelen bölge ele geçirme karakter geliştirme olaylarını çok sevdiğim için ben sıkılmadım. Ha bi eleştiri yapılacaksa Warzone'da çok fazla vakit geçiriyorum. Silah vuruş hislerini hiç beğenmemiştim. Far Cry 6 oynamadım henüz. Hikayesini konusunu ve tarzını seveceğim konusunda şüphem yok fakat umarım vuruş hissi yapmışlardır bu sefer.

AC'yi bilemiyorum fakat FC5 çok eksik kalmış ayrıca 3 ve 4'ten farklı yeni bir şeyler denemişler. Oynanış gibi kısımları benim için fena değil seviyesindeydi fakat hikayesi çok kopuk gelmişti. Kolaydan zora doğru gittiğinde Faith'in bölgesi, John ve Jacop şeklinde ilerliyorsun o zaman hikayede kopukluk çok olmuyor fakat ben başka kısımdan başlayacağım dediğinde aradaki karakterlerle tanışmadığın halde tanışmışsın gibi ilerliyor oyun.

İlk oynadığımda bende katlanamamıştım oynanış kısmından dolayı fakat sonra bir sefer daha şans verince fena değil gibi gelmişti.

Geri
Yukarı