Ubisoft'un son iki oyununda olan optimizsayon sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Vivaldi12

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Girişimci
Biliyoruz ki Ubisoft Watch Dogs Legion ve Assassin's Creed Valhalla üstünde iyi bir optimizasyon çıkarmadı. Gerek yayıncılar, gerek YouTuber'lar ve kullanıcılar bu konuda gerekli şikayetleri dile getirdiler. Özellikle Assassin's Creed Valhalla oynamak istediğim bir oyun olmasına rağmen bu sorunların yeni bir güncelleme veya patch ile giderilmesini bekliyorum. Sizce Ubisoft gibi bir firmanın animasyon ve optimizasyon konusunda gözden kaçmayacak hatalar yapması normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal, oyunlarını hep sabit bir temel üzerine inşa ediyorlar çünkü. 3 büyük seriye de bakarsan, aralarında tür haricinde ortak yönleri olduğunu görürsün, hatta bu bi' aralar tartışma konusu olmuştu, neden 3 seride birbirlerine benzer diye. Mesela AC serisi Origins'den sonra hep aynı oyunla karşımıza çıktı, Odyssey Origins'in antik yunan'da geçen versiyonu. Far Cry serisi 3. oyundan sonra kendini hep tekrar etmeye başladı, oyunlarında sadece tema ve ufak grafiksel farklar vardı, onun haricinde oyunlar hep aynıydı. Bug konusuna değinmiyorum bile, gözü ciddi derecede rahatsız eden buglar her oyunlarında mevcut, özellikle AC serisinde. Optimizasyon konusunu bilmiyorum. Özetlemek gerekirse; Ubisoft oyunları, özünde inşa olarak aynı sadece tür olarak farklılıklar bulunduruyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı