Ubisoft'un Sorun Çözemeyen Desteği!

NookumPie

Gigapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
9
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522594034
Merhabalar. Şu konularda da daha önce bahsettiğim gibi;
Uzun zaman önce (2014) Origin üzerinden Assassin's Creed 3 Deluxe Edition satın almıştım. Season Pass içinde gelen bir paket, yani tüm DLC'ler mevcut. Bugün oyunu indirdim ve yükledim. uPlay yüklendi her şey güzel tamam, ben daha önceden aktif ettiğim için oyun uPlay'de vardı zaten.
Ancak uPlay'de Season Pass aktif olarak görünmüyor. Bildiğimiz bana satın aldırmaya çalışıyor Season Pass'i.

Ben bu konu ile alakalı 22 Mayıs tarihinde Ubisoft ile iletişime geçtim. 22 Mayıs ve 13 Haziran (bugün) arasında geçen sürede canlı destek ile 5 uzun görüşme yaptım.
Her seferinde bana çözeceklerini ve Escalated Team'e yönlendirdiklerini bildirdiler. Bunun zaman aldığını söyleyip birçok kez özür dilediler.

Bilin bakalım bugün ne oldu? Hiçbir şey. Yeniden canlı sohbete bağlandım, ne kadar berbat bir destek olduklarını ve case'i kapatacağımı belirttim.
Hala benden özür dileyip bunun zaman alacağını beklememi söyledi. 23 Gün geçmiş be adam?! Daha neyini bekleyeyim?

Ne kadar kötü olduklarıyla beraber birkaç söz daha yazıp case'i kapattım.

1528883537605.png

Ben hayatımda bu kadar berbat bir destek görmedim. İşiniz Ubisoft'a düştüyse, geçmiş ola. Çünkü hiçbir şeyi çözemeyen bir destek mevcut.

Buna benzer bir durum Far Cry 3'te başıma gelmişti. En son oluruna bıraktım, yıllardır bakmadım ne olmuş ne bitmiş. :)

Daha bugün Uplay'den The Crew aldım. Şu anlık bir sorun çıkmadı. Umarım sizin probleminizde kısa zamanda çözülür. Şimdi Steam'den almadığım için pişman olmadım değil.:confused:

Ubisoft'un doğru yaptığı iş mi var ki bu düzgün olsun?
Ubisoft; (Temsili değil)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna benzer bir durum Far Cry 3'te başıma gelmişti. En son oluruna bıraktım, yıllardır bakmadım ne olmuş ne bitmiş. :)
Çözememişlerdir muhtemelen :)

Daha bugün Uplay'den The Crew aldım. Şu anlık bir sorun çıkmadı. Umarım sizin probleminizde kısa zamanda çözülür. Şimdi Steam'den almadığım için pişman olmadım değil.:confused:
Çözemezler çünkü case'i kapattım. Açık olsa bile çözemiyorlar ki :)

Sanırım orada bir avuç aptal çalışıyor. Sandviç kafalı derdik biz onlara bir dönem. Klavyenin başında oturur, görevini yapıyormuş gibi gösterir kendini ama hiçbir şey yapmaz, sadece elindeki sandvici bitirmeye çalışır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı