Rehber uBlock Origin ile Technopat Sosyal'de Kar Teması Değişiklikleri Nasıl Yapılır?

Makaleler
6
Yer
İstanbul
Çeşitli kısımlarını değiştirmek isteyen arkadaşlar olmuş. Birkaç tane yazayım. Başka istenen olursa bakıp yazmaya çalışırım.
İngilizce kullanıyorum. Türkçelerini kendim çeviriyorum. Arayüzde birebir aynısı olmayabilir.
Filtreleri my filters sayfasına eklersiniz. AdGuard için de bir yerlerinde böyle bir özellik vardır ve aynı kuralları aynı şekilde çalıştırıyordur.

Öncelikle adının hakkını veren EasyList - Other Annoyances filtre listesi sizde açıksa kar yağmayacaktır. İptal etmek için.
Kod:
@@||/snowstorm.js

Ana kısmın arkasına almak için.
Kod:
technopat.net##.p-body-inner:style(z-index:1)
technopat.net##.js-thHolidaysSnowstormCanvas:style(z-index:unset!important)

Tema özelliklerini değiştirmek için trusted olmanız gerekiyor. Bu kafanıza göre açmanızın tavsiye edildiği bir şey değil. My filters sayfasında kullandığınız filtrelerden emin olun. Sağdan soldan yapıştırdığınız zararlı filtreler olabilir. Bunun kapalı olmasının sebebi o.
Trusted olmak için ayarlar sekmesinde ileri düzey kullanıcıyım seçeneğini işaretleyip çarklara tıklayın.
trustedListPrefixes ayarının karşısında ublock- yazıyordur. Arada boşluk olmasına dikkat ederek ublock- user- yazın ve kaydedin.

Regex yazmayı bilenler aşağıdakileri birleştirip tek filtre olarak kullanabilir. Hız farkı göz ardı edilebilir seviyededir.

Kar tanesi sayısı için. Normali 100. 25 olan yeri istediğiniz sayı yapın.
Kod:
technopat.net##+js(rpnt, script, /\"snowflakes\":\"100\"/, "snowflakes":"25")

Maksimum kar tanesi boyutu için. Varsayılan 2. 4 olan yeri istediğiniz sayı yapın.
Kod:
technopat.net##+js(rpnt, script, /\"maxSize\":\"2\"/, "maxSize":"4")

Minimum kar tanesi boyutu için. Varsayılan 1. 2 olan yeri istediğiniz sayı yapın.
Kod:
technopat.net##+js(rpnt, script, /\"minSize\":\"1\"/, "minSize":"2")

Maksimum kar yağış hızı için. Varsayılan 1. 3 olan yeri istediğiniz sayı yapın.
Kod:
technopat.net##+js(rpnt, script, /\"maxVelocity\":\"1\"/, "maxVelocity":"3")

Elinize sağlık 🤗

Vavien hocamız JavaScript'in içinden nasıl geçilir uygulamalı olarak gösteriyor bize 🥰
Adam profil fotoğrafından anlaşılacağı üzere hacker. (!)

@Vavien. Hocam sana nasil ulasacagimi bilemedim ozel mesaj nasil yazilir onu da bulamadim. E-devletim surekli yanlis sifre denemeleriyle girişe kapatılıyor bununla ilgili bana yardimci olabilirmisin diye soracaktim.

Geri
Yukarı