uBlock Origin YouTube reklamlarını engellemiyor

Tarayıcı geçmişinizi sıfırlayıp deneyebilir misiniz? Şuan bende normal çalışıyor.
Denedim düzelmedi.
Eklenti ayarlarından "Filtrelerim" sekmesine gelip aşağıdaki kodu eklemeyi dener misiniz?

Kod:
www.youtube.com##ytd-popup-container.ytd-app.style-scope
youtube.com##+js(set, yt.config_.openPopupConfig.supportedPopups.adBlockMessageViewModel, false)
youtube.com##+js(set, Object.prototype.adBlocksFound, 0)
youtube.com##+js(set, ytplayer.config.args.raw_player_response.adPlacements, [])
youtube.com##+js(set, Object.prototype.hasAllowedInstreamAd, true)
Denedim bir değişiklik olmadı.
Birkaç gün önce bende de engellemiyordu ama önbellekleri temizleyip güncelleyince sorun çözülmüştü.

Is YouTube anti-adblock fixed yet? bu scriptle UBlock'un güncel olup olmadığını denetler misiniz? (aşağıdaki resmi gönderide geçiyor.)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Güncel olmadığını söylüyor.
Önbelleği temizle aslında tam öyle çalışmıyor. O yüzden 12 saat geriden gelme ihtimaliniz var. Shift tuşuna basılı tutarken basmayı deneyin.
uBO'e son değişiklik 6 saat önce yapılmış.

Sağdan soldan (bkz. @blessx kullanıcısının paylaştığı) filtreleri kullanmayın. uBO bunu önermiyor. uBO'nun kendi filtrelerinin düzgün çalışmasını önleyebiliyor.
Shift tuşuna basılı tutarak mı önbelleği temizle butonuna basayım? Bastım ancak bir değişiklik olmadı.

Şimdilik Adguard'a geçiş yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı