uBlock Origin Twitch reklamlarını engellemiyor

ghost_00

Centipat
Daha fazla  
Son birkaç aydır Twitch'te reklam çıkıyor. Twitch'teki reklamları engelleyebilen AdBlock veya herhangi bir eklenti var mı?

Bu eklenti engeller.

uBlock'a GitHub üzerinden eklenen bir eklenti var YouTube'da var nasıl yapıldığı o şekilde engelliyor bakabilirsin onun dışında çoğu çalışmıyor Twitch de.

Önerdiğim uBlock Origin ve Privacy Badger ayarlarını yaparak kullanın. Ben son 1-2 gündür Twitch'de herhangi bir reklam görmüyorum. Ama Twitch'i aktif kullanmıyorum. Bu yüzden yeni yöntemler ile reklam yayınlamaya çalışabilirler. Yani kesin yöntem değil. Gerçi tüm yöntemler kesin değiller. Düzenli güncelleme almaları gerekiyor.

Privacy Badger, Amazon'un reklam için kullandığı işlemi engelliyor.

Screenshot_2.png

Filtrelerin ön belleğini temizleyip yeniden güncelleyin. Bu güncelleme alan filtrelerde, bir sorun yaşanıyorsa çözecektir.

Screenshot_5.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Edge tarayıcısını kullandığımdan, onun katı izleyici koruması da bazı izleyicileri engelliyor.

Screenshot_6.png

Ayrıca kesin bunun için filtre vardır. Araştırırsanız bulabileceğinizi düşünüyorum.

Privacy Badger'i kullanmanın faydalı yönleri var. O yüzden iki uzantıyı da kullanmanızı öneririm.

Geri
Yukarı