Ubuntu 20.04 LTS Sürümü İndirilebilir

Herkes ubuntu ubuntu diyip duruyor. Ubuntu denilen dağıtımdan çok daha iyileri var. Ubuntunun bu kadar abartılmasına anlam veremiyorum. Şişkin hantal kasıntı bir dağıtım. Sistem kaynaklarını sömürüyor. Yavaş çalışıyor hantal çalışıyor. Ubuntu kullanana kadar Windows 10 kullanın.
İlle Linux diyorsanız Manjaro, Mint varken Ubuntu kullanmayı anlamlandıramıyorum.

İlle Ubuntu diyorsanız tanıtımı :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ubuntu 20.04 LTS(Kernel 5.4) kullanarak exFAT USB belleğim üzerinde istediğim değişikliği yapabiliyorum.
4.20 Linuxda da yapabiliyorum.
Herkes ubuntu ubuntu diyip duruyor. Ubuntu denilen dağıtımdan çok daha iyileri var. Ubuntunun bu kadar abartılmasına anlam veremiyorum. Şişkin hantal kasıntı bir dağıtım. Sistem kaynaklarını sömürüyor. Yavaş çalışıyor hantal çalışıyor. Ubuntu kullanana kadar Windows 10 kullanın.
İlle Linux diyorsanız Manjaro, Mint varken Ubuntu kullanmayı anlamlandıramıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Mint=Ubuntu ayrıca Manjaroda şişkin ve hantal. Arch ve Gentoo'dan şaşılmaması gerek Arch'ı wikiyi takip ederek kurabilirsiniz çok bir espirisi yok.

Ubunun merkez kaynakları çok güçlü ana dağıtım GNOME olduğu için size hantal geliyor masaüstü ortamını XFCE Xubuntu veya Lubuntu indirdiğinde anlıyorsunuz gayet stabil ve hızlı çalışıyor Xubuntu'da aldığım XFCE performansını diğer distrolardan alamadım. Diğer yazılımlar XFCE masaüstü ortamından yürüttükleri için projelerini size onlar daha stabil geliyor.

Kusura bakmayın ama GNOME'ın masaüstü simgeleri eklenti olmaktan çıkmadıkça Ubuntu benim için çöp kalmaya devam edecek. Ne güzel 18.04'de "Nautilus" ile birleşik çalışan vardı. Onu geliştirselerdi ya.

Herkes Ubuntu Ubuntu deyip duruyor. Ubuntu denilen dağıtımdan çok daha iyileri var. Ubuntu'nun bu kadar abartılmasına anlam veremiyorum. Şişkin hantal kasıntı bir dağıtım. Sistem kaynaklarını sömürüyor. Yavaş çalışıyor hantal çalışıyor. Ubuntu kullanana kadar Windows 10 kullanın.
İlle Linux diyorsanız manjaro, Mint varken Ubuntu kullanmayı anlamlandıramıyorum.

İlle Ubuntu diyorsanız tanıtımı:

haha.png

Cidden, kullandığınız distrodan bile haberiniz yok :D.

Geri
Yukarı