Ubuntu internete bağlanamıyor

İşte o sırada internete bağlanamamış olmasına karşı ethernet kablosu bağlamak da iyi olabilir çünkü bazı şeyleri internetten indiriyor kurulum.

İnternette bir bilgi bulamadım, son çare olarak kubuntu deneyebilirsiniz. Dediğim gibi, kubuntu daha uyumlu bir dağıtım.

Sanırım Wi-Fi adaptörü Broadcom.
Ayrıca öneriniz için teşekkür ederim.

Sanırım Wi-Fi adaptörü Broadcom.
Ayrıca öneriniz için teşekkür ederim.
Umarım sorununuz çözülür. GNU/Linux dağıtımları cidden çok güzel. Windows'ta kasan, fan sesi çıkaran ve pili anında biten dizüstü bilgisayarım Kubuntu'da akıcı, sessiz ve biraz daha uzun süre çalışıyor. Durup dururken sistem tüketen işlemler de yok. :)

Umarım sorununuz çözülür. GNU/Linux dağıtımları cidden çok güzel. Windows'ta kasan, fan sesi çıkaran ve pili anında biten dizüstü bilgisayarım Kubuntu'da akıcı, sessiz ve biraz daha uzun süre çalışıyor. Durup dururken sistem tüketen işlemler de yok. :)

Ölü bilgisayarı canladırıyor Linux. Keşke bütün dağıtımların driver desteği tam olsa. Yakın bir zamanda ana bilgisayarıma Dual Boot ile Linux kuracağın 🙂

Hocam bir şey soracağım sizce Ubuntu mu yoksa Kubuntu mu?

Hocam sizi şu an kullandığınız dağıtım hangi dağıtım.

Son düzenleme:
(Konu ile alakası yok lütfen rapolamayın)
Ya kedilere tav alıyorum, sizin profil resmi ne güzel öyle.

Hocam bir şey soracağım sizce Ubuntu mu yoksa Kubuntu mu?
Kubuntu kullanıyordur ve Kubuntu önerecektir büyük ihtimal çünkü sevdiği bir dağıtım, yanlış ise düzeltin lütfen. Bu soruyu kendime göre cevaplayacak olursam Kubuntu derdim, RAM kullanımı az çünkü KDE Plasma kullanıyor ve daha fazla özelleştirilebilir.

Kubuntu kullanıyordur ve kubuntu önerecektir büyük ihtimal çünkü sevdiği bir dağıtım, yanlış ise düzeltin lütfen. Bu soruyu kendime göre cevaplayacak olursam kubuntu derdim, RAM kullanımı az çünkü kde plasma kullanıyor ve daha fazla özelleştirilebilir.

Hocam macOS teması var mı kubuntuda?

Geri
Yukarı