Ubuntu Mate deneyimim ve önerilerim

Ekran kartı denetim masasından ayarlamanızı öneririm gözleriniz alışırsa orijinal renklere yabancılık çekebilirsiniz.
Hocam bu ayarlı hali zaten. Daha da abartırsam Fosforlu kalemle ekranı boyamış gibi oluyor 😃. En iyi ayarını deneyerek yaptım ama bu kadar oldu yani. Bu arada benim ekranda siyah diye bir şey yok. Siyahın arkasından beyaz ışık geliyor gibi gözüküyor grimsi tonlar görülüyor. Siyah diye bir şey yok.

Hocam bu ayarlı hali zaten. Daha da abartırsam fosforlu kalemle ekranı boyamış gibi oluyor 😃. En iyi ayarını deneyerek yaptım ama bu kadar oldu yani. Bu arada benim ekranda siyah diye bir şey yok. Siyahın arkasından beyaz ışık geliyor gibi gözüküyor grimsi tonlar görülüyor. Siyah diye bir şey yok.

Kullandığınız şey monitör mü 😯 yüklediğiniz dağıtımların yararı dokunmaz diye düşünüyorum.

Kullandığınız şey monitör mü 😯 yüklediğiniz dağıtımların yararı dokunmaz diye düşünüyorum.
Hocam bilgisayarın dahili monitörü ya öyle pahalı bir monitörde kullanmıyorum yani. Normal Laptop Monitörü.

Dağıtımlardan değil zaten hocam monitör siyah gösteremiyor.

YouTube kısıtlı mod.

Google hesabın ile YouTube için oturum büyük bir ihtimal sorun bu yol ile düzelir olmazsa buraya bak.

Google hesabın ile YouTube için oturum büyük bir ihtimal sorun bu yol ile düzelir olmazsa buraya bak.

Yok hocam hesaba daha girmedim bile Linux sorunu @Dengesiz Kokarca.

Geri
Yukarı