Çözüldü Ubuntu sayfa kaydırma gecikmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Hayır o şekilde değil, örneğin şöyle:

Windows'ta scrollu 2 kez kullanarak sayfanın en aşağısına iniyorken şimdi 5-6 kez kullanmam gerekiyor sayfanın en altına inmek için.
Kullandığınız dağıtım farketmez videoda Pop!_OS olarak yazdığına bakma bunu uygulayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorun tarayıcıda olabilir.
Firefox kullanıyorsanız Edge deneyebilirsiniz.

Sorun tarayıcıda olabilir.
Firefox kullanıyorsanız Edge deneyebilirsiniz.

Hayır şu an Chrome'dayım aynı sorun devam ediyor, her uygulamada bu şekilde.

Sıfır kurdum, kuralı daha 5 dakika olmadı kuralı yani. Sorunla karşılaştığım gibi buraya yazdım.
Hangi sürüm kurdunuz? 21.10 mu?
Ben 20.04 LTS sürümünü kurmanızı öneririm. LTS sürümleri kararlı oluyor.
21.10 bilgisayarınızla uyumlu olmayabilir. 20.04 LTS kullanmanız daha iyi.

Hayır o şekilde değil, örneğin şöyle:

Windows'ta scrollu 2 kez kullanarak sayfanın en aşağısına iniyorken şimdi 5-6 kez kullanmam gerekiyor sayfanın en altına inmek için.
Kullandığınız dağıtım farketmez videoda Pop!_OS olarak yazdığına bakma bunu uygulayabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
Hangi sürüm kurdunuz? 21.10 mu?
Ben 20.04 LTS sürümünü kurmanızı öneririm. LTS sürümleri kararlı oluyor.
21.10 bilgisayarınızla uyumlu olmayabilir. 20.04 LTS kullanmanız daha iyi.

18.04.6 Bionic Beaver sürümünü kurdum. Son sürüm değil yani.

Teşekkür ederim. Çözüldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı