Çözüldü Ubuntu sisteme Windows kurulumu nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Metln

Attopat
Daha fazla  
Merhaba, Ubuntu'ya Windows kurmak istiyorum, her şey tamam gibi ama buradan sonrası için ne yapacağım? Yardım edebilir misiniz? Teşekkürler.

IMG_20230922_192553.jpg

Sanırım en alt yani 467 GB olan kısma kuracağım. En üst ve altındaki onları silecek miyim?

Çözüm
Merhaba, Ubuntu'ya Windows kurmak istiyorum, her şey tamam gibi ama buradan sonrası için ne yapacağım? Yardım edebilir misiniz? Teşekkürler. Sanırım en alt yani 467 GB olan kısma kuracağım. En üst ve altındaki onları silecek miyim?
Format atacaksanız bütün diskleri alttaki silme tuşuyla silin.
Merhaba, Ubuntu'ya Windows kurmak istiyorum, her şey tamam gibi ama buradan sonrası için ne yapacağım? Yardım edebilir misiniz? Teşekkürler. Sanırım en alt yani 467 GB olan kısma kuracağım. En üst ve altındaki onları silecek miyim?
Format atacaksanız bütün diskleri alttaki silme tuşuyla silin.

Çözüm
@Metln gözlerim ne zaman Windows 11 görse, yanında bug da görüyor. Reset atın.

Bende daha fazla beklemeden yeniden başlattım. Her şey tamam ancak şöyle bir durum söz konusu, Ubuntu da 5GHz Wi-Fi bağlandım ancak Windows 11 de 5GHz göremiyorum bir türlü, bakındım ama yok ayarı. Biliyor musunuz nerede tam olarak?

Yeni konular

Geri
Yukarı