Ubuntu Wine ve birçok program yüklenmiyor

Saz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ubuntu'ya Wine yüklemek istiyorum fakat şu hatayı alıyorum. Başka programları indirmek istediğimde de aynı hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1715438590951.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Altta yazan sudo apt --fix-broken install komudunu çalıştırıp çıktıyı atar mısınız?

@Rona

sudo dpkg --add-architecture i386 ve sudo apt update komutlarını çalıştırdıktan sonra wine'ı sudo apt-get install wine -y komudu ile tekrar kurmayı deneyin. Yine olmassa aynı aşamaları yazılım kaynaklarından ana yansıyı değiştirip tekrar deneyin. Yine olmassa rona hocamı bekleyebilirsiniz üstte etiketledim kendisini.

sudo dpkg --add-architecture i386 ve sudo apt update komutlarını çalıştırdıktan sonra wine'ı sudo apt-get install wine -y komudu ile tekrar kurmayı deneyin. Yine olmassa aynı aşamaları yazılım kaynaklarından ana yansıyı değiştirip tekrar deneyin. Yine olmassa rona hocamı bekleyebilirsiniz üstte etiketledim kendisini.
Rona hocayı bekliyelim olmuyor.

Merhaba. Ubuntu'ya Wine yüklemek istiyorum fakat şu hatayı alıyorum. Başka programları indirmek istediğimde de aynı hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 2192916

sudo gedit /etc/apt/source.list.d komutu ile gedit aracılığıyla Sourcelist'i aç ve ubuntu.sources.curtin.orig'teki Orig'i org olarak değiştir.

Yanlış bir kaynak bağlantısı eklediğinden dolayı apt hata veriyor.

Son düzenleme:
sudo gedit /etc/apt/sourcelist.d komutu ile gedit aracılığıyla Sourcelist'i aç ve ubuntu.sources.curtin.orig'teki Orig'i org olarak değiştir.

Yanlış bir kaynak bağlantısı eklediğinden dolayı apt hata veriyor.

Sourcelist boştu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı