Ubuntu'ya nasıl XFCE yüklenir?

Xubuntu denemek isteyenler için zengin seçeneklerden birisi, emeğinize sağlık.

Bu gibi paylaşımların daha yerine oturması için bazı eklemeler yaptığımda herhalde yanlış anlamazsın kardeşim:)

Otomatik girişi nakavt etmeye gerek yok, mevcut masaüstünden çıkış yaparak aynı giriş ekranına geçilir.
Bahsettiğim gibi Xubuntu denemek isteyenler için tam altı tane seçenek var, sizin paylaşımınıza ek olarak ve tercih zenginliği için buradaki paylaşımımı vereyim.

Xubuntu denemek isteyenler için zengin seçeneklerden birisi, emeğinize sağlık.

Bu gibi paylaşımların daha yerine oturması için bazı eklemeler yaptığımda herhalde yanlış anlamazsın kardeşim:)

Otomatik girişi nakavt etmeye gerek yok, mevcut masaüstünden çıkış yaparak aynı giriş ekranına geçilir.
Bahsettiğim gibi Xubuntu denemek isteyenler için tam altı tane seçenek var, sizin paylaşımınıza ek olarak ve tercih zenginliği için buradaki paylaşımımı vereyim.
Evet, bazı eksiklerim var.
Genelde yabancı kaynaklardan alıp Türkçeye çevirip paylaşıyorum. Xubuntu gerçekten güzel, böyle paketlerin olduğunu bilmiyordum. Bir dahakine daha iyi araştıracağım. :)

Bir paylaşım için asla üşenilmez, bu kelimeyi bir daha duymayayım:).
Çünkü paylaşım demek aynı zamanda kendini de bilgilendirmek demektir. Örneğin yaptığın bu paylaşımdan sonra da bir şeyler öğrendiğin gibi.
Üşenmedin, hazır sistem içinde Xubuntu kurulumunu anlattın, bu da ayrı bir güzel paylaşımdır.

Bir paylaşım için asla üşenilmez, bu kelimeyi bir daha duymayayım:).
Çünkü paylaşım demek aynı zamanda kendini de bilgilendirmek demektir. Örneğin yaptığın bu paylaşımdan sonra da bir şeyler öğrendiğin gibi.
Üşenmedin, hazır sistem içinde Xubuntu kurulumunu anlattın, bu da ayrı bir güzel paylaşımdır.
Bir sonrakine de Gentoo tabanlı bir dağıtım rehberi yapmak istiyorum, nasıldır?
Artık az çok bir şeyler biliyorum, yapabilirim diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı